Çözüldü i5 10400 sistemde Fallout 3 oynanır mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Memothenotleader

Femtopat
Daha fazla  
Benim kendi topladığım bir sistem var. i5 10400 dahili ekran kartlı (UHD 630) B460M A PRO Intel anakart 500 GB SSD var, 16 GB RAM Windows 10. Ben Steam'den Fallout 3 GOTY ve Max Payne 1 aldım. Max Payne 1 zaten akıyor ama can you run it sitesinden Fallout 3 GOTY'ye baktiğımda benim ekran kartımın ne minimum da ya da önerilen şekilde oynayamayacağımı söylüyor. Bu sistemde Fallout 3 GOTY oynayabilir miyim? Bu sistemde bir de Valorant'ta akıyor.

Screenshot_20210320-221823_Steam~2.jpg

Çözüm
"Can you run it" denilen site çok kolpa bir site. Bir oyun alırken kaldırır mı gibisinden bakacaksanız YouTube üzerinden test videoları izleyin daha iyi. Ayrıca o sistem ile Fallout 3 oynayabilirsiniz.
"Can you run it" denilen site çok kolpa bir site. Bir oyun alırken kaldırır mı gibisinden bakacaksanız YouTube üzerinden test videoları izleyin daha iyi. Ayrıca o sistem ile Fallout 3 oynayabilirsiniz.

Çok teşekkürler. İçime tüy düşmesinin sebebi CS:GO'da en düşük ayarlarda kasması. Valorant'ta akıyordu ama.

Yeni konular

Geri
Yukarı