i5 10400 sisteme anakart önerisi

Kyzer

Centipat
Daha fazla  
Gigabyte RX 570 4 GB Ekran Kartına ve i5 10400 işlemcisine uygun bir anakart lazım. Bütçem en fazla 2 bin. 2. el de olur.Letgodan bakacaklar için söyleyeyim zmir'de yaşıyorum.

Son düzenleme:
Gigabyte RX 570 4 GB Ekran Kartına ve i5 10400 işlemcisine uygun bir anakart lazım. Bütçem en fazla 2 bin. 2. ek de olur. İzmir'de yaşıyorum.

Kral 2.el almıştık bilmiyorum. Kasayı açıp baksam modeli yazar mı? Monitör şu anlık çalışmıyor.

Aldığınız satıcıya bir sorun, attığım model DDR4 olan her türlü RAM'i destekler fakat anakartin maksimum desteklediği frekansı alırsınız.

Kasayı açıp bakınca uzerinde marka modelinin yazacağını sanmıyorum.

Aldığınız satıcıya bir sorun, attığım model DDR4 olan her türlü RAM'i destekler fakat anakartin maksimum desteklediği frekansı alırsınız.

Ram uygun değilmiş yanına ram alıcam. Ram kaç MHZli olmalı ve DDR kaç olması sizce ilk attığınız anakarta göre?

Attığınız anakart kaç mhzye kadar destekliyor? Sitede bulamadım da.(Pardon yazmışsınız görmedim)

Geri
Yukarı