i5 10400F GTX 1650 oyunlarda FPS düşmesi

İşletim sistemi
Windows 10

icasilverballers

Hectopat
Yer
İstanbul
RAM
GSKILL 16GB (2x8GB) RipjawsV Siyah DDR4 3200MHz CL16 1.35V Dual Kit Ram
SSD veya HDD modeli
Samsung 500GB 870 EVO SATA 3.0 Ssd
Ekran kartı
Asus TUF GTX 1650 4GB 128bit Ekran kartı
Anakart
Asus TUF GAMING Z490-PLUS Anakart
İşlemci
İ5 10400F
Arkadaşlar MOBA oyunu oynadığım için uzun zamandır FPS oyunları oynamamıştım. Dün CS:GO'ya gireyim dedim bir baktım 2 ay önce 300 FPS alırken şimdi 150 FPS'nin üzerine çıkamıyorum. Bütün sürücüleri güncelledim ve ayarları düşürdüm fakat sonuç hala aynı. Bilgisayarın parçalarını artık değiştirmem mi gerekiyor?

Arkadaşlar MOBA oyunu oynadığım için uzun zamandır FPS oyunları oynamamıştım. Dün CS:GO'ya gireyim dedim bir baktım 2 ay önce 300 FPS alırken şimdi 150 FPS'nin üzerine çıkamıyorum. Bütün sürücüleri güncelledim ve ayarları düşürdüm fakat sonuç hala aynı. Bilgisayarın parçalarını artık değiştirmem mi gerekiyor?
Hayır 150FPS bu sistem için normal değil bir sorun var.

Yeni güncellemlerle yeni şeyler ekleniyor bu da FPS kaybına yol açabiliyor ve uzun zaman geçmiş sistemlerde FPS kaybı kaçınılmazdır. Başka ihtimalde parçalarda sorun olabilir.

Geri
Yukarı