i5 10400F hazır sistem alınır mı?

KeremLykia

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Asus RX6600, R5 5500, ASUS Prime B450M-K II,
KINGSTON FURY BEAST RGB 8x2GB, Logitech G203, HyperX Cloud II
Son düzenleyen: Moderatör:

Bu sistem alınır mı? Bu fiyata değer mi?
Hocam bütçeyi 2000TL civarı arttırırsanız güzel bir 3060 hazır sistem gelmesini bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Şu an bildiğim 14000TL bandında 3060 yok diye biliyorum ama bulursam atarım. Fakat bütçeyi arttıramazsanız alınır.

Her gün sistem alamıyorsunuz. O yüzden paranızı iyi değerlendirmenizde fayda var. Önerilen 3060'lı sistemi alın ki size uzunca bir süre masraf çıkmasın.

Aynı fiyata 3060 lı sistemler var. Alınmaz bence.
Hocam bazı parçaları 2. El piyasasından bazılarını 0 alarak 1660s kartlı sistem dizebilirim fakat bu anakart psu işinden bir şey anlamıyorum yardımcı olur musunuz

Alınmaz o paraya kendin toplasan 12100F+RX6600 sistem toplarsın.
Rx kartlardan wattman hatası yüzünden uzak durmaya çalışıyorum

Hocam bazı parçaları 2. El piyasasından bazılarını 0 alarak 1660S kartlı sistem dizebilirim fakat bu anakart PSU işinden bir şey anlamıyorum yardımcı olur musunuz?

Attığın sistemde kasa ve PSU çöp onun dışından parçalar fena değil ama fiyatı pahalı.

Hocam bazı parçaları 2. El piyasasından bazılarını 0 alarak 1660S kartlı sistem dizebilirim fakat bu anakart PSU işinden bir şey anlamıyorum yardımcı olur musunuz?

RX kartlardan WattMan hatası yüzünden uzak durmaya çalışıyorum

RX6000 serisinde kalmadı o sorunlar hocam.

Her gün sistem alamıyorsunuz. O yüzden paranızı iyi değerlendirmenizde fayda var. Önerilen 3060'lı sistemi alın ki size uzunca bir süre masraf çıkmasın.
Öyle bir hazır sistem göremiyorum internette ayrıca olanlarda i3 kullanıyorlar ve stokta olmuyor

Hocam bütçeyi 2000TL civarı arttırırsanız güzel bir 3060 hazır sistem gelmesini bekleyebilirsiniz diye düşünüyorum. Şu an bildiğim 14000TL bandında 3060 yok diye biliyorum ama bulursam atarım. Fakat bütçeyi arttıramazsanız alınır.
Cidden çok güzel olur haberini bekliyor olacağım

Yeni konular

Geri
Yukarı