i5 10400F için 300 TL Soğutucu Önerisi

Tekila

Kilopat
Yer
İzmir
Daha fazla  
Meslek
ögrenci
Intel stok fanını kullanıyorum, en serin ve en devirde bile kasa fanlarından daha fazla ses çıkarıyor. İşlemcim şu ana kadar ısınma sorunu yaratmadı, önceliğim uygun ve ARGB olması. Biraz takıntım var özelliklede gece daha belirgin oluyor ses, manuel olarak en düşük ayara çektim onda da 100 RPM daha düşüp 900 RPM oldu bir şey değişmedi. Bütçem 300 civarı ama 100 TL uygun bir ürün olursa neden olmasın. Kule tipi veya düz fark etmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
ARGB şöleni, performansı da kötü değildi sanırım.

Marka takıntın yoksa ve RGB seviyorsan Snowman T6 Ultra önerebilirim. Elimde Be Quiet! kule tipi soğutucu var dilersen konumu bırakıyorum.

Sessizliği konusunda garanti verebilirim. OC desteği olmayan bir işlemci kullandığın için %50-60 fan değerinde gram ses duymadan kullanabilirsin.

O çok sesli çalışıyormuş.

Bunu alabilirsin. Hem görünüşü şık, hem de performansı.

ARGB şöleni, performansı da kötü değildi sanırım.
O çok sesli çalışıyormuş.

Bunu alabilirsin. Hem görünüşü şık, hem de performansı.
Galiba Cylon 4F alacağım, Snowman olan sesli çalışıyormuş sanırım.
Marka takıntın yoksa ve RGB seviyorsan Snowman T6 Ultra önerebilirim. Elimde Be Quiet! kule tipi soğutucu var dilersen konumu bırakıyorum.

Sessizliği konusunda garanti verebilirim. OC desteği olmayan bir işlemci kullandığın için %50-60 fan değerinde gram ses duymadan kullanabilirsin.
Teşekkürler hocam, marka takıntım yok ama RGB istiyorum fikrimi değiştirirsem size ulaşırım.

Geri
Yukarı