i5 10400F için 800 TL'ye işlemci soğutucu ve termal macun önerisi

1453mehmett

Picopat
Daha fazla  
Hocalarım selamunaleyküm. i5 10400F işlemcim için soğutucu ve termal macun arıyorum. Bütçem: 700 TL belki 800 olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Son düzenleme:
Hocam AK400 ile AG400 arasında fark var mıdır? Ve AK400 de macun bulunuyor mu?
Bulunuyordur herhalde de benim bildigim AK400 ve AG400 arasinda kapak tasarimlari disinda fark yok. AK400 kullanmadigim icin net bir yorum da yapmak istemiyorum. Deepcool AG400 Deneyimim burada oyle yazmis bir arkadas.

Hocam AK400 ile AG400 arasında fark var mıdır? Ve AK400 de macun bulunuyor mu?

Ve hocam AG400 de hangi macun bulunuyor?
Hocam kendi icinden cikiyor tam hatirlamiyorum ama bence pek iyi bir macun degil. Bana bir tik kuru gibi gelmisti. Ama su an gayet iyi degerler aliyorum. Belki termal macun degistirsem 3-4 derece daha fark eder.

Bulunuyordur herhalde de benim bildigim AK400 ve AG400 arasinda kapak tasarimlari disinda fark yok. AK400 kullanmadigim icin net bir yorum da yapmak istemiyorum. Deepcool AG400 Deneyimim burada oyle yazmis bir arkadas.

Hocam kendi icinden cikiyor tam hatirlamiyorum ama bence pek iyi bir macun degil. Bana bir tik kuru gibi gelmisti. Ama su an gayet iyi degerler aliyorum. Belki termal macun degistirsem 3-4 derece daha fark eder.

Hocam i5 10400F te (test değil) oyunda genel olarak 50 derece civarı geziyordu. Ben şimdi 4.3 GHz yapmak istiyorum. Yapanlar 80 dereceyi görüyor diyor. Bu değeri bu bütçeyle maksimum düşürecek termal macun lazım.

Hocam i5 10400F te (test değil) oyunda genel olarak 50 derece civarı geziyordu. Ben şimdi 4.3 GHz yapmak istiyorum. Yapanlar 80 dereceyi görüyor diyor. Bu değeri bu bütçeyle maksimum düşürecek termal macun lazım.
Hocam anlamadim siz sogutucu mu istiyorsunuz termal macun mu? Sogutucu istiyorsaniz dedigim gibi en mantikli AG400 olur. Icindeki macun cokta kotu degil en kotu 1 yil sonra yenilersiniz.

Hocam anlamadim siz sogutucu mu istiyorsunuz termal macun mu? Sogutucu istiyorsaniz dedigim gibi en mantikli AG400 olur. Icindeki macun çok da kotu degil en kotu 1 yil sonra yenilersiniz.

Hocam öncelikle soğutucu istiyorum tabii ama almışken iyi de bir termal macun alayım dedim. Tabii yoksa ayrı mesele, dediğiniz gibi ileride yenilenebilir.

Hocam öncelikle soğutucu istiyorum tabii ama almışken iyi de bir termal macun alayım dedim. Tabii yoksa ayrı mesele, dediğiniz gibi ileride yenilenebilir.
Hocam o kadarda kotu bir macun degil zaten. Benim demeye calistigim ileride daha iyi bir macun ile yenilemek iyi olur. Ben muhtemelen 1 yil sonra falan yenilerim.

Yeni konular

Geri
Yukarı