i5 10400F + MSI B560M Pro VDH mantıklı bir seçim mi?

Proveit

Kilopat
Daha fazla  
Başlıktaki işlemci hakkında olumsuz yorumlar okudum ve içime kurt düştü. Sizce bu seçim mantıklı mı? Değilse şunu alsan daha iyi olur dediğiniz işlemci, anakart var mı?

Bu anakart ile o sınır kalkıyor XMP açılıyor yanlış bilgi vermeyin.
Bu şekilde kurulmuş bir sistem var mı, maksimum desteklediği hız kaç peki? Emin olmak için soruyorum çünkü aynı upgradeyi ben de düşünüyordum, bu RAM hızı mevzusu 10. nesil işlemciler için 2666MHz olduğundan kafama takıldı.

Bu şekilde kurulmuş bir sistem var mı, maksimum desteklediği hız kaç peki? Emin olmak için soruyorum çünkü aynı upgradeyi ben de düşünüyordum, bu RAM hızı mevzusu 10. nesil işlemciler için 2666MHz olduğundan kafama takıldı.

Dostum imzama bakarsan bu anakart ile kurulmuş bir sistem göreceksin bu şekilde ben RAM'leri mi 3200 MHz olarak kullanabiliyorum. Sorunsuz bir şekilde. Max destekleme hızı anakartına bağlı olay.

Dostum imzama bakarsan bu anakart ile kurulmuş bir sistem göreceksin bu şekilde ben RAM'leri mi 3200 MHz olarak kullanabiliyorum. Sorunsuz bir şekilde. Max destekleme hızı anakartına bağlı olay.
Aslında ben de 10100F alacaktım ilk başta ama almışken bi süre kafam rahat olsun istedim. :D Alabilirim bu işlemciyi yani değil mi bi sıkıntı olmaz? Ryzen tarafında ya da Intel'de daha güzel alternatifleri varsa önerilere açığım.

Aslında ben de 10100F alacaktım ilk başta ama almışken bir süre kafam rahat olsun istedim. :D alabilirim bu işlemciyi yani değil mi bir sıkıntı olmaz? Ryzen tarafında ya da Intel'de daha güzel alternatifleri varsa önerilere açığım.

Sıkıntı olmaz dostum rahat rahat kullanabilirsin ben de aslında i5 alacaktım ama bütçem yetmedi bununla idare edeceğiz bir süre 🙂

Geri
Yukarı