i5 10400F, RTX 2060 ve 16 GB RAM Cyberpunk Ultra oynatır mı?

İşletim sistemi
Windows 10

Ghost Of Batman

Hectopat
Daha fazla  
YouTube'da bir video gördüm linki bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda 1080p Ultra, Ultra RTX, DLSS balanced modda 40-45 FPS alabiliyor. Sizce bu video gerçek olabilir mi? Bir de 10 Kasım'da çekmiş videoyu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam Ultra bilemedim ama High+DLSS de 60'ın altına düşmeyeceği kesin.

DLSS performance modu FPS arttırır veya RT özelliğini ULTRA'nın altına düşürmelisin. Bu arada oyuna başlamadan önce 1 ya da 2 büyük yama daha çıkmasını beklemelisin. En son çıkan yamayı da takip ediyordum. Oyunun biraz daha adam olmasını bekle bence.

YouTube'da bir video gördüm linki bu:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoda 1080p Ultra, Ultra RTX, DLSS balanced modda 40-45 FPS alabiliyor. Sizce bu video gerçek olabilir mi? Bir de 10 Kasım'da çekmiş videoyu.
Hocam şimdi size bir tavsiye vermek istiyorum. Belki oynatır orasını pek bilemem. Ancak şu FPS videoları cidden bana pek doğru gelmiyor belki hepsi için değildir ama %55'i doğru değil. Benim şuanki Setup AC Odysseyde işte atıyorum 70 FPS Ultra'da veriyor gösteriyor. Ancak ben 45-50 arası alıyorum. Bunu göz önünde bulundurun.

Hocam şimdi size bir tavsiye vermek istiyorum. Belki oynatır orasını pek bilemem. Ancak şu FPS videoları cidden bana pek doğru gelmiyor belki hepsi için değildir ama %55'i doğru değil. Benim şu anki setup AC Odyssey'de işte atıyorum 70 FPS Ultra'da veriyor gösteriyor. Ancak ben 45-50 arası alıyorum. Bunu göz önünde bulundurun.

Sisteminize baktım 10400 ile Ultra'da 60 FPS üstü oynuyordum Full.

Yeni konular

Geri
Yukarı