i5 10400F RTX3060 sistem ne kadar eder?

Sıvı soğutmalı 4060 Ti'lı 16-18'e ilan atsana alayım hemen sıfır.

Sıvı soğutmaya ihtiyacı olmayan bir sisteme sıvı soğutma takmış üstüne taktığı sıvı soğutucu da 120mm Gamepower, piyasada bulunabilecek en dandik sıvı soğutucusu. Bu fiyatı falan yükseltmez. 5600 işlemciler bile stok fanla çalışırken alıcı neden ihtiyacı olmayan bir şeye para ödesin ?

Sıvı soğutmaya ihtiyacı olmayan bir sisteme sıvı soğutma takmış üstüne taktığı sıvı soğutucu da 120mm Gamepower, piyasada bulunabilecek en dandik sıvı soğutucusu. Bu fiyatı falan yükseltmez. 5600 işlemciler bile stok fanla çalışırken alıcı neden ihtiyacı olmayan bir şeye para ödesin ?
Hazir kasa almistim o zamanlar miningciler yüzünden hazir kasa ve ekran kartı bulunmuyordu doğru düzgün piyasada

Son düzenleme:
Tam 18K'ya 4060 sistem. 19K'ya 4060 Ti'lı sistem. 18K'ya 4060'lı başka bir sistem. Kampanyası bitmiş 18K'ya 4060 Ti sistemde vardı kaldırılmış. Fırsat beklenirse tekrar bulunabilir.

Dostum sesiniz kesildi iyisinizdir inşallah? Sistemi sipariş ettiniz mi?

Yok chat banı yemiştim dostum ondan yazamadım. Siz bana 17 bin 4060 Ti dediniz 20'ye olduğunu ben de biliyorum zaten 17'ye bulun bana.

Yok chat banı yemiştim dostum ondan yazamadım. Siz bana 17 bin 4060 Ti dediniz 20'ye olduğunu ben de biliyorum zaten 17'ye bulun bana.
4060 veya 4060 ti'lı sistem bulunabiliyor demiştim. Aynı fiyata 4060 buldum sadece 1k üstüne ise 4060ti'lı sistem var ve o sistem kampanya döneminde 18k'idi daha bir kaç gün öncesine kadar sinerjide direkt 4060ti sistem kampanya ile 17k'ya satıldı. Aylar öncesinden bahsetmiyorum bir elin parmağını geçmeyecek günlerden bahsediyorum. Çamura yatmanıza gerek yok konuyu da dağıtmayın. Arkadaşın dediği sistemin sizin verdiğiniz fiyata satılmasına imkan yok önemli olan da bu.

Geri
Yukarı