i5-10400F sistem nasıldır?

Ya benim anlamadığım hadi ekran kartlarında stok sorunu var herkes zamlandırdı, diğer bileşenleri satanlar neden fiyatları sıfırlardan daha yüksek seviyeye çekti. Tamam bu adamlarda sıfır satıyor olabilir, kutusunu açmamış olabilir, fakat neden ben aynı fiyata güvenilir internet siteleri varken hiç bilmediğim bir adamdan aynı fiyata alayım :D.

Diğer bileşenlerin artması kurdan dolayı temelinde, ekrankartlarından dolayı değil.

Hocam arkadaşın dediği o değil. Diyor ki stok sorunu yok bir şey yok neden 0 fiyatına 2. el satıyorlar?

Pardon yanlış anlamışım, orada da olay şu insanlar ekran kartlarını sistemlerinden bağımsız bir şekilde fahiş fiyatlara satıyor, sonrasında da yüksek fiyatlardan koyuyorlar diğer bileşenlerini, piyasa hakkında bilgisi olmayıp da burada konu açmayan arkadaşlar zaten piyasa pahalı ayağına yumuluyor, tek yapması gereken her donanımın internet üzerinden fiyatına bakıp karşılaştırmak :D

tavsiyeniz nedir fp almak istiyorum max 6k bütçe tavsiyeniz varmı bide internet üzerinden almıyorum mağaza varsa iyi olur
vatandan hesapladım 7.2k tuttu oda gt 730lu yani anlarsınız
bide bilşimler yani atom bilişim vs. güvenilir dimi yani bu size gönderdiğim zaten sıfır 2 sene garatisi var
bide diyelimki aldım bunu anakartına hangi ekran kartlarını takabilirim onunda bilgisini verirseniz sevinirim benim almayı düşündüğüm ekran kartı

EVGA GeForce GTX 1070 FTW​

bide şöyle bir marka var ekran kartı PcWinmax sizce iyimi

Son düzenleme:
tavsiyeniz nedir fp almak istiyorum max 6k bütçe tavsiyeniz varmı bide internet üzerinden almıyorum mağaza varsa iyi olur
vatandan hesapladım 7.2k tuttu oda gt 730lu yani anlarsınız
bide bilşimler yani atom bilişim vs. güvenilir dimi yani bu size gönderdiğim zaten sıfır 2 sene garatisi var
bide diyelimki aldım bunu anakartına hangi ekran kartlarını takabilirim onunda bilgisini verirseniz sevinirim benim almayı düşündüğüm ekran kartı

bide şöyle bir marka var ekran kartı PcWinmax sizce iyimi
Vatandan almayın çok pahalı. Anakarta istediğiniz ekran kartını takabilirsiniz. EVGA markası iyidir ama garantisi varsa ve elden alırsanız daha iyi olur.

Tavsiyeniz nedir fp almak istiyorum Max 6K bütçe tavsiyeniz var mı bir de internet üzerinden almıyorum mağaza varsa iyi olur.
Vatan'dan hesapladım 7.2K tuttu oda GT 730'lu yani anlarsınız.
Bir de bilşimler yani atom bilişim vs. güvenilir değil mi yani bu size gönderdiğim zaten sıfır 2 sene garatisi var.
Bir de diyelimki aldım bunu anakartına hangi ekran kartlarını takabilirim onunda bilgisini verirseniz sevinirim benim almayı düşündüğüm ekran kartı.

Bir de şöyle bir marka var ekran kartı pcwinmax sizce iyi mi?

İnternetten almıyorsunuz, ikinci el alıyorsunuz kesinlikle saçmalık. İnternetten almamanızı anlarım ancak internetten almayıp ikinci el almanızı anlayamıyorum. Attığınız linkteki sistem gayet pahalı ve 200-300TL daha koyup sıfır alabiliyorsunuz. Ha bir de atom bilişim tarzı yerlere güvenmenizi önermem.

İnternetten almıyorsunuz, ikinci el alıyorsunuz kesinlikle saçmalık. İnternetten almamanızı anlarım ancak internetten almayıp ikinci el almanızı anlayamıyorum. Attığınız linkteki sistem gayet pahalı ve 200-300TL daha koyup sıfır alabiliyorsunuz. Ha bir de atom bilişim tarzı yerlere güvenmenizi önermem.
tamam ozaman sizin bildiğiniz bir yer varmı varsa nedir en azından ikinci el olsun ama elden olsun dediğim için ikinci el bakıyorum sizin bildiğiniz varmı max bütçe 6k çok zorlasam 6.5k

Geri
Yukarı