i5 10400F sistem Red Dead Redemption 2 oynarken resetleniyor

Steam'den indirdiyssniz oyun dosyalarınızı doğrulayın. Sisteminizin içini kontrol edin belki toz vardır sıcaklıktan kapanıp açılıyordur. Temassız olan ram, ssd, ekran kartı, kablolar vs. varsa onları kontrol edin. En son da işe yaramaz ise format atın.

msı pro h410m - b 1200 soket işlemcim bu arada ekran kartım yeni ekran kartına bişey olabilirmi

anakartım*
Anakartta bi şey olacağını zannetmiyorum ama özellikle ekran kartınız yeniyse yerine tam oturmamış olabilir. Soketin kulağının kapalı olduğundan ve kasaya sabitleme vidalarının iyice sıkı olduğundan emin olabilir misiniz?

Anakartta bi şey olacağını zannetmiyorum ama özellikle ekran kartınız yeniyse yerine tam oturmamış olabilir. Soketin kulağının kapalı olduğundan ve kasaya sabitleme vidalarının iyice sıkı olduğundan emin olabilir misiniz?
ekran kartını çıkardım taktım sağlam vidaladım şimdi çalıştırıyorum ekran kartının üzerine elimle bastırınca uç köşeden anakartta sarı ışık yanıyor öyle bi ışık yanmaması lazım değilmi

ekran kartını çıkardım taktım sağlam vidaladım şimdi çalıştırıyorum ekran kartının üzerine elimle bastırınca uç köşeden anakartta sarı ışık yanıyor öyle bi ışık yanmaması lazım değilmi
Maalesef bu konuda bir bilgim yok hocam umarım bilgisi olan birisi görür. Yardımcı olması için ışığın videosunu fotoğrafını atabilirsiniz belki

Isı değerleriniz normal. PSU'dan olma ihtimali çok yüksek. Ayrıca bu reset atma sorunu her oyunda mı oluyor yoksa sadece iyi grafik isteyen oyunlarda mı oluyor? eğer her oyunda oluyorsa yazılımsal bir sıkıntı olabilir temiz windows kurulum yapıp tekrar deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı