i5 10400F sistem seçimi

GTX 1660 Ti'dan daha iyi, hatta neredeyse RTX 2060'dan bile daha iyi.
Hocam ben intel ve nvidia stabilliğini seviyorum amd tarafı samsung nvidia ve intel tarafı apple gibi geliyor kısacası.
Toplayacağım sistemi uzun yıllar stabil bi şekilde kullanmak istediğimden dolayı şaşmayacağım galiba.

i5 10400F + 1660 Super.

Bu ikili birbiriyle gayet uyumlu ve stabil çalışır.

Gönül rahatlığıyla alabilirsiniz. Uzun vadede ekstra bir harcama daha yapmamanız için size 6 gb belleğe sahip 1660 Super tavsiye ederim.

Merhabalat tekrardan hocalarım,
Görüşleriniz için herbirinize teşekkür ederim.
Fikirleriniz doğrultusunda itopyada gezinirken bir hazır sistem buldum özelliklerini aşağıya bırakıyorum onun dışında itopyanın sunduğu modifiye seçenkleri sayesinde sisteme bir de 1tb harddisk ekledim sizce bu sistem işimi görür mü(oyun)
Hocam PSU'su pek alınası değil ancak onun dışında çok güzel sistem.

Teşekkür ederim hocam itopya üzerinden psu değiştirme seçeneğim varsa eğer bunu değerlendireceğim😊
Merhabalar,
İtopya üzerinden baktım,PSU değiştirme gibi bir seçeneğim yok maalesef hazır sistem olduğundan.Bu PSU hiç alınmayacak kadar kötü müdür yoksa beni idare edebilicek düzeyde midir?

Son düzenleme:
Teşekkür ederim hocam itopya üzerinden psu değiştirme seçeneğim varsa eğer bunu değerlendireceğim😊

Merhabalar,
İtopya üzerinden baktım,PSU değiştirme gibi bir seçeneğim yok maalesef hazır sistem olduğundan.Bu PSU hiç alınmayacak kadar kötü müdür yoksa beni idare edebilicek düzeyde midir?
Alınmayacak kadar kötü değil ancak aynı fiyata FPS Hydro K gibi daha iyi bir PSU var. Önermiyorum ancak alınmayacak bir PSU değil. Bir PowerBoost kadar kötü değil en azından, idare edebilecek bir PSU.

Yeni konular

Geri
Yukarı