i5 10400F sistemde CS:GO yüksek ms değeri

mehmet_yldz

Hectopat
Merhabalar CS:GO'da FPS değerinin hemen yanındaki var ms değeri, genelde 0.3 civarlarında geziyordu ama yaklaşık 2 aydır 0.9-1.2 aralarında gezmeye başladı ve çok dengesiz hareket ediyor ve oyunun akıcılığını aşırı bozuyor. Sorun ne olabilir sizce?

Not: Arka planda sadece ekran kartı Driver'i ve Steam çalışmakta.

Sistem:
i5 10400F.
GTX 1060 3GB.
16 GB RAM 3000MHz.
240GB SSD PNY CS3030.
1TB HDD.

Merhabalar CS:GO'da FPS değerinin hemen yanındaki var ms değeri, genelde 0.3 civarlarında geziyordu ama yaklaşık 2 aydır 0.9-1.2 aralarında gezmeye başladı ve çok dengesiz hareket ediyor ve oyunun akıcılığını aşırı bozuyor. Sorun ne olabilir sizce?

Sistem:
i5 10400F.
GTX 1060 3GB.
16 GB RAM 3000MHz.
240GB SSD PNY CS3030.
1TB HDD.

İnternetiniz ile alakalı.

Sistem:
i5 10400F.
GTX 1060 3GB.
16 GB RAM 3000MHz.
240GB SSD PNY CS3030.
1TB HDD.

Hangi sunucularda bu değerleri alıyorsun ?

Kablolu bağlantı kullanın.

TTnet müşteri hizmet bölümünden mi yazıyorsunuz ? Hani arkadaşın masaüstü bilgisayarı var gibi duruyor :) Hani genelde masaüstü bilgisayarlar kablo aracılığı ile internet bağlantısı alıyor. Hani ihtimal de var ama önce bari kablosuz bağlantı mı kullanıyorsunuz diye sorsaydınız.

10400F kullanıyor ve 10. nesil anakartlar gayet yeni kartlar, birçoğunda Wi-Fi özelliği bulunuyor anakartların. Sorduğum soru gayet doğal, ben de kablosuz kullanıyorum masaüstü olmama rağmen. TTNET müşteri hizmetlerinden yazmıyorum, sorununu çözmek için yardımcı olmaya çalışıyorum.

Sistem:
i5 10400F.
GTX 1060 3GB.
16 GB RAM 3000MHz.
240GB SSD PNY CS3030.
1TB HDD.
Bahsettiğiniz şey 'ping' oluyor. Sistemle değil, tamamen internetle alakalı. Arka planda internet kullanan herhangi bir uygulama varsa kapatın. Güncelleme kısmını da kontrol edebilirsiniz. Ayrıca modeme bağlı diğer cihazlar ve bunların internet trafiği de ping'i yükseltir.

Yeni konular

Geri
Yukarı