i5 10400F sistemde mavi ekran hatası

İşletim sistemi
Windows 10

KeremK4ra

Femtopat
Daha fazla  
İyi günler, iyi akşamlar sistemimi bundan 10 gün önce sıfır bir şekilde topladım. Tüm parçalar kapalı kutu tarafımda alındı (mini kasaya topladım)
Cyberpunk 2077 oynarken mavi ekran hatası alıyorum ya da sadece o oyuna denk geliyor.

Sistemim şu şekilde i5 10400F.
1660 Ti ekran kartı.
1TB M.2 SSD.
450W 80 Plus ITX Power vs.

Mini dump dosylarımı arşivleyip sizden bilgi almak için buraya sunuyorum rica etsem yardımcı olabilir misiniz?

Ekran kartı sürücülerini güncelle. Güncellemeyi bilmiyorsan belirt yardım ederim.

"sfc /scannow" rehberini uygula.
SFC /scannow komutu nedir? Ne işe yarar? | Technopat Sosyal

BIOS güncelle.

Easy Anti-Cheat kaldır.
Riot Vanguard kaldır.

Klavye ve fare USB çıkışlarını tak çıkart yap ve sadece klavye ve fare takılı kalsın. Diğer USB portları boşta kalsın.

teşekkür ederim ekran kartı driverlarım güncel durumda vanguard ile easy koruma ları kaldıramıyorum oyunun kendi koruma programları dediginiz gibi sfc rehberini uyguladım

Tamam şu an Anti-Cheat ile ilgili yazılımlar kalsın. Eğer sorun çıkarırsa kaldırtırırız.

BIOS güncelleyin.

Ekran kartı sürücünü güncelliğini her zaman kontrol edin.

Driver Booster kullandınız mı hiç?

driver booster hiç kullanmadım ama kurup kullanmamı önerirseniz internet üzerinden araştırıp kullanımına bakarım sorun yok bu basıma gelenler donanımsal degilse benim açımdam sorun yok sıfırlar tekrar temiz kurulum yaparım

Driver Booster kullanmanı asla önermiyorum. Çok kötü bir yazılım kendisi. Kullandıysanız format atmanı önerecektim.

Minidumplara göre donanımsal bir sorun görmedim.

Tekrar mavi ekran alırsarn minidump dosyasını paylaş.

Yeni konular

Geri
Yukarı