i5 10400F sisteme oyun tavsiyesi

Wnairz

Hectopat
Makaleler
1
RAM
16
Ekran kartı
RX 560 4 GB
Anakart
MSI B460 PRO
İşlemci
i5 10400F
Merhabalar. Yaklaşık 2 gündür oyun arıyorum. Gerçekten 2 gün boyunca neredeyse tüm gün oyun aradım ama istediğim gibi bir şey bulamadım. The Witcher 3 giriyorum sıkılıyorum, karanlık bir temada geliyor aynı şekilde Shadow of Mordor'da, Uncharted giriyorum sıkılıyorum garip bir durum içerisindeyim. Infamous second son giriyorum bu biraz eğlendiriyor fakat 4 defa bitirince insan yine eğlenmiyor. Benzeri prototype gireyim diyorum ama zayıf ingilizcem ile yama olmadan, hikayeyi anlamadan yine zevk alamıyorum... Sizin bitirdiğiniz zevkli, hikayeli mümkünse renk teması açık birkaç oyun önerebilir misiniz rica etsem?

Sistemim:
  • i5 10400F.
  • RX 560 4 GB.
  • 16 GB RAM.

Merhabalar. Yaklaşık 2 gündür oyun arıyorum. Gerçekten 2 gün boyunca neredeyse tüm gün oyun aradım ama istediğim gibi bir şey bulamadım. The Witcher 3 giriyorum sıkılıyorum, karanlık bir temada geliyor aynı şekilde Shadow of Mordor'da, Uncharted giriyorum sıkılıyorum garip bir durum içerisindeyim. Infamous second son giriyorum bu biraz eğlendiriyor fakat 4 defa bitirince insan yine eğlenmiyor. Benzeri prototype gireyim diyorum ama zayıf ingilizcem ile yama olmadan, hikayeyi anlamadan yine zevk alamıyorum... Sizin bitirdiğiniz zevkli, hikayeli mümkünse renk teması açık birkaç oyun önerebilir misiniz rica etsem?

Sistemim:
  • i5 10400F.
  • RX 560 4 GB.
  • 16 GB RAM.
Watch Dogs 2 olabilir. Açık temalı hacker oyunu. Online özellikleri de güzel.

Watch Dogs 2 olabilir. Açık temalı hacker oyunu. Online özellikleri de güzel.
Bitirdim :(
Bu oyun kıtlığımı Saints Row Third ile sona erdirdim. Normalde Remastered halini oynayacaktım fakat Türkçe yaması olmadığından yarım yamalak bir yama ve yarım yamalak bir İngilizce ile eski halini oynamayı tercih ettim.

Son düzenleme:
Sunset Overdrive bakabilirsin baya eğlenceli oyundur hem oynanış hem hikaye olarak.
Bulletstorm, hızlı aksiyon FPS oyunu.
Devil May Cry 4 hack and slash seviyorsan.
Katana Zero hızlı aksiyon
My Friend Pedro yandan görünümlü aksiyon.
Bitirmediysen Max Payne 1 ve 2, Mafia 1 ve 2 bakabilirsin.
Bioshock Infinite olabilir seride en canlı renkler bu oyunda, önceki 2 oyunda güzeldir.
Black Mesa kesin oynamışsındır zaten.

Yeni konular

Geri
Yukarı