i5-10400F sisteme sıvı soğutucu önerisi

Sessizlik konusunda çoğu 120mm aio sogutuculardan iyidir soğutma performansı olarak da diğer sogutucularla esdeğer performansa sahiptir bir arkadaşımda var ordan biliyorum 10400f gibi düşük tdp li oc olmayan bi işlemci için ideal bir soğutucu tavsiye ederim.

Hatta bi ara nesiltech sitesinde 509 lirayı kendi sitesinde daha ucuzsa ordan da alabilirsiniz.

Sessizlik konusunda çoğu 120mm aio sogutuculardan iyidir soğutma performansı olarak da diğer sogutucularla esdeğer performansa sahiptir bir arkadaşımda var ordan biliyorum 10400f gibi düşük tdp li oc olmayan bi işlemci için ideal bir soğutucu tavsiye ederim.

Hatta bi ara nesiltech sitesinde 509 lirayı kendi sitesinde daha ucuzsa ordan da alabilirsiniz.
13-14 aydır kullanıyorum özellikle pompası inanılmaz sessiz. Performans olarak da gayet yeterli diyebilirim. 1.16v da çalışan Ryzen 3600 ü BFV gibi ağır işlemci sömüren bir oyunda bile 60 derecenin altında tutabiliyor.

Ben bile zaman zaman alayım köşede dursun diyorum sonra vazgeçiyorum 500 lira az para değil soğutucum da var fuzuli masraf etme diyorum kendi kendime.

Ama soğutucum yetersiz olsa veya yeni sistem kuracak olsam hiç düşünmeden alırım.

Yeni konular

Geri
Yukarı