Çözüldü i5 10400F ve 1660S darboğaz yapar mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

em1rrr

Centipat
Makaleler
1
Yer
Joel'un yanı.
Yapmaz. Oyun tarafında Ryzen 5 3600'den daha verimliydi diye hatırlıyorum ve Ryzen 5 3600 düzgün bir OC ile 2080 Super gibi bir kartı bile besleyebiliyor.
Hayır RTX 3090 besliyor 7.0 GHz OC yapınca (!). Hocam ne alakası var. OC yapılmış şekilde RTX 3060 Tİ modelini %10/20 darboğazla besliyor.

Mehmet Yay

Centipat
Makaleler
1
Yer
Liberty City
Hocam şu an pahalı olmasının nedeni stoklar ve vergi sanırım. Dolara çevirirse zarar yapabilir.
Dolara çevirip fiyatların düşmesini beklerse 3050 Ti alabilir hocam çıkınca.

Burxut

Picopat
Hayır RTX 3090 besliyor 7.0 GHz OC yapınca (!). Hocam ne alakası var. OC yapılmış şekilde RTX 3060 Ti modelini %10/20 darboğazla besliyor.

Ha. Pardon hocsm o zaman ben yanlış biliyormuşum. Teşekkür ederim.

SelimAkoguz

Centipat
Dolara çevirip fiyatların düşmesini beklerse 3050 Ti alabilir hocam çıkınca.
Hocam yatıracağı para TL karşısında şu anda düşüşte. Örnek verecek olursam dolara çevirirse satın alabilir ama parası artmaz, tamamını verir ama TL şu an yükselişte olduğu için satın aldığında üstüne para da artması mümkün dolara çevirmezse.

Mehmet Yay

Centipat
Makaleler
1
Yer
Liberty City
Hocam yatıracağı para TL karşısında şu anda düşüşte. Örnek verecek olursam dolara çevirirse satın alabilir ama parası artmaz, tamamını verir ama TL şu an yükselişte olduğu için satın aldığında üstüne para da artması mümkün dolara çevirmezse.
Her zaman düşüşte olacak demek değil hocam bu. Sizce hep değer mi kaybedecek? Şuan değeri düşmüşken çevirsin işte.

KS
Yas1n

Yas1n

Picopat
Yer
Bursa
Kusura bakmayın karasız kaldım. Para şu an elimde değil. Birkaç güne geçecek büyük ihtimal. Geçtiği zaman dolara çevireyim mi çevirmeyeyim mi?

Tek7HackDedi

Hectopat
Makaleler
5
Kusura bakmayın karasız kaldım. Para şu an elimde değil. Birkaç güne geçecek büyük ihtimal. Geçtiği zaman dolara çevireyim mi çevirmeyeyim mi?

Ne karar verdin sen?

3050 veya 3050 Ti beklesen ya da 2060 gelirse stoğa onu beklesen daha mantıklı olur.

Paranı dolara çevirebilirsin.

Yeni konular

Yukarı