i5 10400F ve GTX 1050 Ti kaç FPS verir?

İşletim sistemi
Windows 10

burycs

Centipat
Daha fazla  
  • Valorant'da.
  • Cyberpunk'da.
  • Fortnite'da.
  • PUBG'de.
  • Apex Legends'de.

İnternette yazan değerler ve YouTube'takilere çok güvenemiyorum. Detayli bilen varsa, yardimci olursa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • Valorant'da.
  • Cyberpunk'da.
  • Fortnite'da.
  • PUBG'de.
  • Apex Legends'de.

İnternette yazan değerler ve YouTube'takilere çok güvenemiyorum. Detayli bilen varsa, yardimci olursa sevinirim.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Fortnite,PUBG ve Apex'te iyi ayar yaparsan 75 alırsın. Valorant 200 civarı.Cyberpunk ise 720p low'da 40-30 civarları.

1080p en düşükte verir. İyi ayar dediğim en düşüğe almak değil.

Peki şu an 8 GB 2133MHz RAM takılı
16 GB 3000MHz RAM yapsam sence kaç FPS fazla alirim 130-150 zorlar mi bir de M.2 SSD.
YouTube'dakilere neden güvenmiyorsunuz?
bazilari başka parçalari kullaniyor başlığa da i5 10400f yaziyor yani doğruluğu kesin değil guvenilir abone sayisi yüksek kanallarda bulmak biraz zor bu fps testleri...

Peki şu an 8 GB 2133MHz RAM takılı
16 GB 3000MHz RAM yapsam sence kaç FPS fazla alirim 130-150 zorlar mi bir de M.2 SSD.
150 zor ama 130 belki olabilir. Ayrıca İntel işlemciler CL değeri sever. AMD ise tam tersi. Ama yine de 3000MHz yapmak arttırır.

150 zor ama 130 belki olabilir. Ayrıca Intel işlemciler CL değeri sever. AMD ise tam tersi. Ama yine de 3000MHz yapmak arttırır.

Dediğin şey yanlış. Intel de çarpan kilidi var RAM frekans kısıtlı. AMD RAM frekans sever onda çarpan kilidi acik 4bin MHz kadar destekliyor. Acaba sen bu yazdiği mi demek istedin fakat ben yazış şeklinden anlam olarak yanlış anladim mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı