i5 10400F ve GTX 1660 sistem alınır mı?

Dediğim gibi Hocam o fiyat gayet iyi bu piyasa için arkadaşlar da aynı düşünüyor .Güle Güle kullanın .😀
Dediğim gibi Hocam o fiyat gayet iyi bu piyasa için arkadaşlar da aynı düşünüyor .Güle Güle kullanın .😀
İlginiz, desteğiniz için çok teşekkür ederim hocam :)
Ekran kartı tek başına zaten 7600 TL civarı falan, sistem güzel alınır.
O zaman saçma değil mi? Sadece ekran kartı parasına bu sistemi alacağım? Kesin kazık yerim gibi bir his var ne düşünüyorsunuz? Aşırı mantıksız geldi bana. Ekran kartı o fiyat ise pc 10.000tl falan olmalı en az değil mi?
Alınır diğer parçaları çıkarınca ekran kartı normal piyasaya göre ucuz kalıyor.
Ekran kartı nerdeyse 7600TL diyenler var. Bu pc niye bu kadar ucuz oluyor o zaman saçma değil mi? İlla vardır işin içinde bir şey diye kazık yemekten korkuyorum. Sahte parça 2.el ürün ve ya bozuk ürün vsvs işte... Tecrübem yok sonuçta kazık yemek istemem asla. Ayrıca site güvenilir mi?
Bu sorularımın cevapları önemli hocam :(

İlginiz, desteğiniz için çok teşekkür ederim hocam :)

O zaman saçma değil mi? Sadece ekran kartı parasına bu sistemi alacağım? Kesin kazık yerim gibi bir his var ne düşünüyorsunuz? Aşırı mantıksız geldi bana. Ekran kartı o fiyat ise PC 10.000TL falan olmalı en az değil mi?

Ekran kartı neredeyse 7600TL diyenler var. Bu PC niye bu kadar ucuz oluyor o zaman saçma değil mi? İlla vardır işin içinde bir şey diye kazık yemekten korkuyorum. Sahte parça 2.el ürün veya bozuk ürün vsvs işte... Tecrübem yok sonuçta kazık yemek istemem asla. Ayrıca site güvenilir mi?
Bu sorularımın cevapları önemli hocam :(

Site güvenilir hazır sistem sistemi bir farklı 1 ay önce aldım bu siteden sorun olmaz.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı