i5-10400F ve RTX 2060 vs. R5 3600XT ve RTX 2070

Daha fazla  
Bu Intel sistemi kullanan arkadaşlar var mı? Performansından memnunlar mı? 2K monitörde bu sistem bir sorun çıkarır mı?

Cyberpunk açar mı?

AMD sistemi için yorumunuz nedir? 2K monitör sorun çıkarır mı?

Bu sistemleri kullanan varsa ayrıca bilgilendirirse güzel olur.

1. INTEL 10400F-ASUS STRIX-RTX2060-A6G-EVO-EX-H410M-V3-CRUCIAL 480GB-CRUCIAL 16GB fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bunu sadece mağazada olduğu için baktım. Sitede pek fazla kalmadı mağazada ürün.

2. AMD R5 3600XT-ASUS DUAL RTX2070-ASUS TUF B550M-PLUS-KINGSTON 500GB NVME-8GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da Bunun ise RAM eksiği var.

Son düzenleme:

Bütçem 12-13K ve monitör bütçeye dahil. Burada sistem toplama postu açmıştım o yüzden tekrar açamıyorum. O geçen aydı ve bütçem iyiydi birkaç şanssız olay oldu bütçem bayağı azaldı. Taş çatlasa belki 14K olabilir bütçe. Bir de sadece Vatan'dan alabiliyorum çünkü diğer siteler taksitlerde ücreti fazla alıyor.

Bütçem 12-13K ve monitör bütçeye dahil. Burada sistem toplama postu açmıştım o yüzden tekrar açamıyorum. O geçen aydı ve bütçem iyiydi birkaç şanssız olay oldu bütçem bayağı azaldı. Taş çatlasa belki 14K olabilir bütçe. Bir de sadece Vatan'dan alabiliyorum çünkü diğer siteler taksitlerde ücreti fazla alıyor.

ISLEMCI;

ANAKART;

RAM;
CORSAIR 8GB (1x8GB) Vengeance Siyah DDR4 3000MHz CL16 Single Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (2 adet)

KASA;
ZALMAN N5 MF 4x120mm RGB FANLI MidT ATX GAMING KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (MSI MAG ile degistirebilirsiniz)

EKRAN KARTI;
Zotac GeForce RTX2070 SUPER AMP 8GB GDDR6 256Bit DX12 Nvidia Ekran Kartı fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da (magazada stokta olan bir RTX 2070-2070 Super veya RTX 2060 Super alabilirsiniz)

PSU;

SSD;

Monitör;

144HZ-165Hz;

240Hz;

1440P 144Hz;

Toplam 13 bin civari olmasi gerek.

Karşılaştırma o kadar saçma ki amacı anlamadım.

Aslında açar mı dan ziyade, akıcı bir şekilde düzgün FPS değerleriyle oynayabilir miydim. Eklemeyi unutmuşum benim hatam.

Çok rahat oynarsın.

Bu sistemi alsan daha iyi olur.

Çok rahat oynarsın.

Bu sistemi alsan daha iyi olur.
Alacaktım ama stok kalmamış. Sadece Hatay'da var görünüyor. Hızlıca gelirse buda seçenek.

Geri
Yukarı