i5 10400F ve RTX 2070S sistem ne kadar eder?

Evet ancak henüz düşmedi fiyatlar, şu an satması için en iyi fırsat. Pazarlıkla 12 bine kadar düşebilir. Gayet normal fiyat hocam, sadece ROG STRIX 2070 Super'a 12 bin TL çekiyorlar Sahibinden'de. Satabileceği en iyi fiyatı tavsiye ettim, herkes uçmuşken ve ürünlerini satabiliyorken arkadaş neden ucuza satsın ki? Satamazsa zaten fiyatı düşürür ama 12 bine rahat satar parça parça satış yaparsa.

Sahibindene bakarsak ohoo olması gerekenin kaç katı üstü fiyata koyuyorlar. Fiyatları adam akıllı yerlerden takip edin. Bugün sabah 3 fanlı RTX 3060 Amazon tr.de 6500 TL'ye geldi. Bu sistemin ederi 11-12K arası maksimum.

Bileşenlerin garanti bitimine ne kadar süre var? Buna göre biraz değişir.

2020 Temmuz ayında alındı en az 2-3 yıl var hepsinin bitimine.

Ayrı satması daha iyi, zaten toplu satması zor. Çift fanlı 3060'lar 10 bin bandında. Adamda aynı performansta hatta yer yer daha fazla performans veren 2070 Super var, üstelik ROG STRIX. 5-6 bine de verilmez. Kasası da çok iyi. Ayrı ayrı satış yapsa 12 bine rahat satar en az. Piyasanın altında fiyat verdim hatta. Millet uçmuş hocam. Daha demin gördüm adam RTX 2060 ROG laptopa 16 bin çekiyor, pazarlık da kabul etmiyor.

Evet. Benchmark testlerine göre 3060'dan daha iyi gözüküyor ROG 2070S.

1080p de aralarında ortalama 7-8 FPS oynuyor. Bu 2K ve 4K da bu fark daha az. Adam 7-8 FPS az alır gider sıfır 3060'lı toplar.

E o zaman hiç 2. el bir şey satılmasın. Bunu buraya yazmanda ki amaç ne ki? 3 Fanlı 3060 amazona geldi diyorsun 1 saate stokları bitiyor kim alabiliyor hatta 1 saat bile değil.

E o zaman hiç 2. el bir şey satılmasın. Bunu buraya yazmanda ki amaç ne ki? 3 fanlı 3060 amazona geldi diyorsun 1 saate stokları bitiyor kim alabiliyor hatta 1 saat bile değil.

Senin kafada sorun var sanırım. Ne demek buraya yazmandaki amaç nereye yazacam format nasıl atılır konusuna mı yazacağım bu ekran kartı bu kadar diye. Bir ürünün ikinci elini satarken muadillerine göre fiyat belirlersin. Herkesin malı ne kadar değerli olmuş. Koy birader 20 bin TL'ye o zaman milletede fiyat kaç olur diye sorma.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı