Çözüldü İ5 10500H ve 1650 Ti ETS 2 düşük GPU kullanım sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Selaus4

Kilopat
Makaleler
1
Ekran görüntüsü 2021-10-11 225521.png

ETS 2 multiplayer oynuyorum (Truckers MP'den). Oyun içi değerlerim hep böyle. Ekran kartı hiç %99 kullanıma çıkmıyor ama 35-40 FPS alıyorum nedeni nedir? i5 10500H işlemci, 1650 Ti ekran kartı, 16 GB RAM bulunuyor sistemde. Ekran görüntüsünden sıcaklık değerlerine bakabilirsin yardımcı olursanız çok sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Sıcaklık değerlerinde sorun yok.
Truckers MP optimize konusunda çok sıkıntılı.
Şimdi normal ETS 2'yi açın orada basit ayarlardan grafik kalitesini yüksek yapın orada aldığınız FPS değerlerinin ekran görüntüsünü atın.
Şimdi normal ETS 2'yi açın orada basit ayarlardan grafik kalitesini yüksek yapın orada aldığınız FPS değerlerinin ekran görüntüsünü atın.

Çözüm

Hocam Single ETS 2'ye girdim dediğiniz gibi sanırım Truckers MP optimizasyonu çok kötü. Single'da ekran kartı kullanımı %98-%99 civarlarında normale döndü ve 75-85 FPS alıyorum bu kadar fark edeceğini hiç bilmiyordum. Sizin dediğiniz grafik ayarlarını da yapınca 90a kadar çıkıyor FPS. Çok teşekkür ederim yardımınız için. Truckers MP için bir çözüm yolu var mı peki bildiğiniz?

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2021-10-12 103111.png
    Ekran görüntüsü 2021-10-12 103111.png
    3,1 MB · Görüntüleme: 23
Hocam Single ETS 2'ye girdim dediğiniz gibi sanırım Truckers MP optimizasyonu çok kötü. Single'da ekran kartı kullanımı %98-%99 civarlarında normale döndü ve 75-85 FPS alıyorum bu kadar fark edeceğini hiç bilmiyordum. Sizin dediğiniz grafik ayarlarını da yapınca 90a kadar çıkıyor FPS. Çok teşekkür ederim yardımınız için. Truckers MP için bir çözüm yolu var mı peki bildiğiniz?

Rica ederim maalesef Truckers MP'de çözüm yok bende de aynı.

Yeni konular

Geri
Yukarı