i5-10600 RTX 2070 Hazır sistem alınır mı?

J4RBEI

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,
Arkadaşım bilgisayar almak istiyor. 9000 TL bütçesi var ve Vatan Bilgisayar'dan alması gerekiyor. Biz beraber bir sistem bulduk kasa hariç hoşumuza gitti. Kasa ve beraberinde gelen güç kaynağı hakkında bir bilgimiz yok. Kasayı ve güç kaynağını sosyalde araştırdım fakat tatmin olabilecek bir bilgiye erişemedim.

Sistemin linki INTEL 10600-MSI RTX 2070 VENTUS GP-B460M PRO-SAMSUNG 500GB SSD-KINGSTON 16GB RAM fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da
Mağazadan alırken kasayı değiştirme gibi bir imkan olursa COOLER MASTER MASTERBOX MB511 650W 80PLUS 3x120mm ARGB FANLI MidT ATX SİYAH KASA fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da bu kasayla değiştirmeyi düşünüyoruz.
Teşekkür ederim, iyi Sosyaller.

Hocam uzun süredir sosyalde vakit geçiriyorum ben de farkındayım vatan harici daha iyi sistem alınabileceğinin fakat vatan zorunluluğu var.

Hocam başka yerden alma gibi bir imkan yok. Olsa zaten hazır sistem almaktansa her parçayı en ucuz yerden alır birleştirir. 3-4 ay sonra ben de alacağım kdv indirimi bekliyorum vatandan. Haklısınız vatan biraz pahalı ama benim de vatan mecburiyetim olacak alacağım zaman. Şuan arkadaşımın alacağı bilgisayar vatanda bütçemize en uygun ve en mantıklı seçenek gibi geldi. Kasa ve güç kaynağı hakkında bilgi edinmek istiyoruz. Teşekkür ederim

Geri
Yukarı