i5 10600KF sisteme PSU önerisi

OguzHaNn5252

Decapat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar sistemimi topladim yalnız PSU konusunda yardımınıza ihtiyacım var.
Sistem özellikleri;
İşlemci: i5 10600KF.
Anakart: MSI B560M Pro.
RAM: PNY 2x8 ARGB 3200 MHz RAM.
Ekran karti: Palit RTX 3060 Dual.
Kasa: Gametech Galaxy kontrolculu LED'li.

Normalde Sharkoon 650W 80 Plus bir PSU sipariş vermiştim kargoda sorun olduğu için geri gitti ve taksitli aldığım için geri ödemesi taksitle olacak.
O yuzden fazla bir bütçem yok maksimum 400 TL ben bir iki tane buldum ama güç olarak yeter mi bilgim yok.
Daha önce Ryzen 5 3600 ve ASUS Phoenix RTX 3060 ile Aerocool VX Plus 500 Watt kullandım bir iki kere kapanma yaptı PC oyundayken ısınmadan kaynaklıdır diyordum ama Power kaynaklı da oluyormuş bulduğum PSU'ları aşağıda belirteceğim.

Bütçenin hiç mi artma şansı yok?

Flat kablolu PSU alırsan kablolar salkım saçak görünmez.

Flat kablolu PSU alırsan kablolar salkım saçak görünmez.

Bu modelin 650W olanını sipariş etmiştim ama yanlış ürün gönderdiler ve iade olacak. Beklemek istemiyorum almışken de iyi bir şey alim diyorum.

Merhaba arkadaşlar sistemimi topladim yalnız PSU konusunda yardımınıza ihtiyacım var.
Sistem özellikleri;
İşlemci: i5 10600KF.
Anakart: MSI B560M Pro.
RAM: PNY 2x8 ARGB 3200 MHz RAM.
Ekran karti: Palit RTX 3060 Dual.
Kasa: Gametech Galaxy kontrolculu LED'li.

Normalde Sharkoon 650W 80 Plus bir PSU sipariş vermiştim kargoda sorun olduğu için geri gitti ve taksitli aldığım için geri ödemesi taksitle olacak.
O yuzden fazla bir bütçem yok maksimum 400 TL ben bir iki tane buldum ama güç olarak yeter mi bilgim yok.
Daha önce Ryzen 5 3600 ve ASUS Phoenix RTX 3060 ile Aerocool VX Plus 500 Watt kullandım bir iki kere kapanma yaptı PC oyundayken ısınmadan kaynaklıdır diyordum ama Power kaynaklı da oluyormuş bulduğum PSU'ları aşağıda belirteceğim.

Bana kalırsa bunu al geç.

Attığım CV550 ve hv Pro'ya göre daha alt seviyedeler.

Bana kalırsa bunu al geç.

Siparişim buydu geri gitti yanlış ürün gönderdik dediler gidip gelmesi 1 haftayi bulacak ve benim de biraz aciliyetim var başka bakiyorum bende.
Attığım CV550 ve hv Pro'ya göre daha alt seviyedeler.

CV550 alamam bütçem yetmiyor ucuz satılan firmaya da baktim da hiçbir olumlu yorum yok kutusuz falan gönderiyorlarmiş o riske girmek istemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı