i5 1135G7 sistemde Just Cause 2 kasıyor

aokk

Decapat
Yer
Aydın
Selam, Just Cause 2 aldım Steam'den. Oyuna Türkçe yama yaptıktan sonra açtım ama acayip kasıyor. 5 FPS anca vardır neden böyle olduğunu ya da çözümünü bilen varsa yardımcı olabilir mi?
Sistem özelliklerim: 8 GB RAM, Intel Core i5 1135G7.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunun dosya konumuna gidin, Just Cause 2'nin üzerine sağ tık yapıp özelliklere gelin, uyumluluk modundaki işletim sistemlerini teker teker deneyin.

Bu bilgileri bu videoda buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bende de aynı işlemci var. Muhtemelen oyuna girdiğinde işlemci frekans düşürüp kendini sabitliyor. Thermal Throttling yani. Dediğim gibiyse çözümü yok. Sorunlu bir işlemci bu. 2-3 defa yeniden başlatınca çözülüyor bende. Yamayla ilgili olduğunu düşünmüyorum.

Oyunun dosya konumuna gidin, Just Cause 2'nin üzerine sağ tık yapıp özelliklere gelin, uyumluluk modundaki işletim sistemlerini teker teker deneyin.

Bu bilgileri bu videoda buldum:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodakileri yaptım ama sorun Türkçe yamadan.

Bende de aynı işlemci var. Muhtemelen oyuna girdiğinde işlemci frekans düşürüp kendini sabitliyor. Thermal throttling yani. Dediğim gibiyse çözümü yok. Sorunlu bir işlemci bu. 2-3 defa yeniden başlatınca çözülüyor bende. Yamayla ilgili olduğunu düşünmüyorum.

Sorun Türkçe yamadan 2 defa yamayı kaldırıp oyuna girdim 60 FPS oynayabiliyordum ama yamayı kurmayınca da ingilizcem o kadar iyi değil olayları anlayamıyorum ne yapabilirim?

Geri
Yukarı