i5-1135G7 sisteme Windows 11 kurulmalı mı?

gorkemoji

Hectopat
Daha fazla  
RAM
20 GB
SSD veya HDD modeli
256 GB SSD
Ekran kartı
Iris Xe Graphics / GeForce MX350
İşlemci
i5-1135G7
Merhaba dostlar,

1. Windows 11 kullanıyor musunuz?
  2. Tavsiye eder misiniz? Ediyorsanız niçin ediyorsunuz?
  3. Sizce geçmeli miyim?

1. Evet kullanıyorum.
2. Tavsiye ederim. Bazı oyunlarda FPS artışı yaşadım ama bu durum işlemcimin 11.nesil olmasından da olabilir bazı kişilerde yavaşlama olmuş ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım.
3. Sürükle-bırak yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası ise geçmeyin.

Merhaba dostlar,

1. Windows 11 kullanıyor musunuz?
  2. Tavsiye eder misiniz? Ediyorsanız niçin ediyorsunuz?
  3. Sizce geçmeli miyim?

Ben i5 7200U - 12 GB RAM - HD620 / 940MX - 250GB SSD ile ilk çıktığı zamanlara yakın bir süredir kullanıyorum. Tavsiye ederim, sadece pil süresinin ne kadar kaldığının görülmemesi veya ses ayarlarında ekolayzır olmaması gibi çeşitli ve küçük sebeplerle Windows 10'a da geçmeyi düşünmedim değil. Performans yönünden sıkıntım yok, ben yenilik olsun diye kullanıyordum Windows 11'i. Tavsiye eder miyim? Ederim, şekil duruyor bir kere :)

Çok teşekkür ederim arkadaşlar nazik cevaplarınız için.
Çok faydası oldu benim için :)
1. Evet kullanıyorum.
2. Tavsiye ederim. Bazı oyunlarda FPS artışı yaşadım ama bu durum işlemcimin 11.nesil olmasından da olabilir bazı kişilerde yavaşlama olmuş ben ilk çıktığı günden beri kullanıyorum ve bir sıkıntı yaşamadım.
3. Sürükle-bırak yaşamınızın vazgeçilmez bir parçası ise geçmeyin.
Sürükle-bırak ile ilgili sıkıntıları mı var ki?

Çok teşekkür ederim arkadaşlar nazik cevaplarınız için.
Çok faydası oldu benim için :)

Sürükle-bırak ile ilgili sıkıntıları mı var ki?
Son güncelleme ile eklendi mi bilmiyorum ama bir ara (Windows 11'de) sürükle bırak yoktu. Ancak yeni güncellemelerle eklendi mi haberim yok, 2 aydır PC başına geçemiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı