i5 1135G7 ve MX330 sistem için e-GPU önerisi

677472

Picopat
Merhaba. i5 1135G7 MX330 8 GB RAM 512 GB SSD ASUS X515ep cihazı için e-GPU yapmaya kalksam hangi ekran kartını bu sistem besleyebilir ve bu işin maliyeti ne olur? Merak ediyorum.

Hocam öteki konularınıza baktım sistemi bilmeden almışsınız ramınızı yükseltmenizi öneririm birde bir bilgili arkadaş demiski deneme yanılma yapmak lazım performans alamayabilirsinizde

Hocam öteki konularınıza baktım sistemi bilmeden almışsınız ramınızı yükseltmenizi öneririm bir de bir bilgili arkadaş demiski deneme yanılma yapmak lazım performans alamayabilirsinizde.

Evet doğru bir tercih olmadı bu cihaz fakat aklımdaki sorulara çözüm bulmak için konu açıyorum ve hangi GPU'yu seçmem lazım onu soruyorum hocam.

Evet doğru bir tercih olmadı bu cihaz fakat aklımdaki sorulara çözüm bulmak için konu açıyorum ve hangi GPU'yu seçmem lazım onu soruyorum hocam.

Hocam cihazınızın 0'i 40 k eger 30 35 k ya satabilirseniz güzel bir laptop alabilirsiniz ama çok sağlıklı olmuyor diye söyledi bir bilgili arkadaş.

Ben sizin işlemcinin için en iyi ekran kartını araştırayım ama eger harici monitör kullanmaniz gerekir harici ekran kartı kullanılsın diye ekran kartından görüntü almak lazim bundan dolayı harici monitör lazım.

Maliyete değmez önermem.
Hocam cihazınızın 0 i 40 k eger 30 35 k ya satabilirseniz güzel bir laptop alabilirsiniz ama çok sağlıklı olmuyor diye söyledi bir bilgili arkadaş

Ben sizin işlemcinin için en iyi ekran kartını arastirayom
30K-35K ne ya o fiyata 4060 lı laptop bulunur.

Ne konuda sağlıklı olamaz hocam
Hocam testlerde hep sağlıksız demişler yapanlar tarafından harici monitörünüz varsa alinir hem harici ekran kartı kullanmis olursunuz harici monitörünüz yoksa uğraşmaya değmez çünkü CPU nunuzun ekran kartı var mx330 var harici gpu alacaksınız gereksiz olir eğer harici monitörünuz varsa verimli olur

35k ya alan bulursam şu an satçam zaten hocam o kadar var mı 0'ı o cihazın şaşırdım açıkçası.
Modeline baktım 40bin tl sıfırı

Hocam testlerde hep sağlıksız demişler yapanlar tarafından harici monitörünüz varsa alinir hem harici ekran kartı kullanmis olursunuz harici monitörünüz yoksa uğraşmaya değmez çünkü CPU nunuzun ekran kartı var MX330 var harici GPU alacaksınız gereksiz olir eğer harici monitörünuz varsa verimli olur.

Modeline baktım 40bin TL sıfırı.

LG UltraGear monitörüm var da nasıl monitöre bağlayacağım o kartı.

Geri
Yukarı