i5 1135G7 ve MX330 sistem için e-GPU önerisi

Peşin verme imkanımız yoktu laptopu aldığım zaman taksitle alabilirdik 24K ya aldım cihazı 2 yıl önce oyun oynatıyor işimi görüyor da kazık yediğim için üzgünüm.
Hmm hocam eger satarsanız size 4060 li laptop alalım da e gpu zor biraz hem üniversite için lazım hem thunderbolt girişi yok

Hmm hocam eger satarsanız size 4060'li laptop alalım da e GPU zor biraz hem üniversite için lazım hem Thunderbolt girişi yok.

Evet hocam yine de bir çalışırım satmaya sağ olun yine de.

Hmm hocam eger satarsanız size 4060'li laptop alalım da e GPU zor biraz hem üniversite için lazım hem Thunderbolt girişi yok.

Bir de 2-3 yıl boyunca işimi görür mü hocam bu cihaz söylediğim oyunları açar mı çoğunlukla ders yapıyorum zaten 2-3 gün oyun giriyorum.

Ne demek hocam rica ederim eğer satarım derseniz elinizi çabuk tutun çünkü laptop ne kadar kullanırsanız ne kadar fazla yil kullanirsaniz değersizleşir. Ondan satmaya çalışın, satamaz iseniz zor gözüküyor.

Son düzenleyen: Moderatör:

Bir de 2-3 yıl boyunca işimi görür mü hocam bu cihaz söylediğim oyunları açar mı çoğunlukla ders yapıyorum zaten 2-3 gün oyun giriyorum.

Forza Horizon 4'ü kac FPS hangi ayarlarda oynuyorsunuz onun dışındaki oyunlarda yetiyor ileriye doğru RAM sıkıntı olabilir önü söylüyeyim.

Geri
Yukarı