İ5 11400 1631 TL

Benchmark sitelerine bir önyargı var, bu site iyidir doğru puanlar veriyor.

Forumda yasaklanmış bir site ve iyi öneri falan yapmıyor. 11400F ilk çıktığında her şeyi sonuna kadar %100 gösteriyordu. Youtube'da karşılaştırmalara bakarsan 5-10 FPS ile 15-20 derece daha fazla ısınması dışında bir fark göremedim ben.

Keşke cümlemi tamamen okusanız, fark olduğu aşikar fakat büyük bir fark göremedim yazdım, iki nesil arasındaki farkı bilen birisinin de eğer açıklayabiliyorsa açıklayabilir mi diye ekledim, neden tartışma oluşturma girişimindesiniz?

Öyle bir derdim yok ama sen bilirsin, fark görememişsin bende aydınlattım.

Forumda yasaklanmış bir site ve iyi öneri falan yapmıyor. 11400F ilk çıktığında her şeyi sonuna kadar %100 gösteriyordu.

Bu site o site değil haberin olsun, linki bile açmamışsın muhtamelen :)

11400'ün 10400'den çok daha iyi olma farkı var.
Çok aydınlatıcı oldu.
Öyle bir derdim yok ama sen bilirsin, fark görememişsin bende aydınlattım.

Bu site o site değil haberin olsun, linki bile açmamışsın muhtamelen :)
Oyun performans testlerinde FPS olarak ciddi bir fark yok, ben de başka bir özellik falan getirdiler herhalde diye düşündüm ve bunu sordum.

Çok aydınlatıcı oldu.

Oyun performans testlerinde FPS olarak ciddi bir fark yok, ben de başka bir özellik falan getirdiler herhalde diye düşündüm ve bunu sordum.
Bir işlemci önceki nesil işlemciden ne gibi bir FPS farkı olabilir ki? "işlem gücü" (oyun değil) olarak 11400F ryzen 5 3600x'e yaklamış, hem oyun, render hem yayın için 11400f rahatlıkla kullanılabilir bana kalırsa. İşlemciye sadece oyun performansı olarak bakıyorsun, ben ise genel olarak bakıyorum.

Geri
Yukarı