i5 11400 sistem açılmıyor

0clutch

Hectopat
i5 11400 ile sistem kurdum. Anakart ASUS TUF B560 PLUS, RAM'lerim Corsair RGB Pro 3200 MHz 2x8, SSD Samsung EVO 970 ama BIOS ekranını göremiyorum. Fanlar, RAM'ler ışıkları yanıyor, CPU fanı çalışıyor. Problem ne olabilir?

i5 11400 ile sistem kurdum. Anakart ASUS TUF B560 PLUS, RAM'lerim Corsair RGB Pro 3200 MHz 2x8, SSD Samsung EVO 970 ama BIOS ekranını göremiyorum. Fanlar, RAM'ler ışıkları yanıyor, CPU fanı çalışıyor. Problem ne olabilir?

Monitöre ne ile bağlıyorsunuz? Bu arada ekran kartınız var mı? Eğer kartınız yoksa işlemciniz APU olmadığı için, görüntü gelmez.

Son düzenleyen: Moderatör:
Monitöre ne ile bağlıyorsunuz? Bu arada ekran kartınız var mı? Eğer kartınız yoksa işlemciniz APU olmadığı için, görüntü gelmez.

İşlemci Grafikleri​

• İşlemci Grafikleri ‡Intel® UHD Graphics 730 hocam İntel'in kendi sitesinde mevcut grafik birimi.

işlemci grafikleri​

• İşlemci grafikleri ‡ıntel® UHD Graphics 730 hocam Intel'in kendi sitesinde mevcut grafik birimi.

Hocam benim bildiğim bir tek APU'larda ayrı grafik birimi var. Allah Allah.
İşlemcimin içinde entegre grafik işlemcisi var diye biliyorum. F modeli değil.

Ben 11400F sanmışım hocam, kusura bakmayın.

@curiousoftech kardeşim gülen emoji atacağına gel konuşalım, biraz okursan konuyu, 11400F zannetiğimi fark edersin. Gülen emoji atınca PC Pro'su olmuyorsun merak etme.

Geri
Yukarı