i5-11400F GTX 1660 Ti güncel oyunları kaldırır mı?

qaimm

Picopat
Daha fazla  
Ekran kartı ASUS TUF Gaming 1660 Ti.
İşlemci i5-11400F
Anakart ASUS B560-MK
RAM 16 GB Ballistix
SSD Samsung 500 GB.

1080P ultra detaylarda çoğu oyunu oynatıyor hocam. Özellikle Warzone gibi oyunlarda grafikleri medium da tutarak bayağı yüksek FPS değerlerini görebilirsiniz. İleriki dönem de çıkacak AAA oyunlarda (GTA 6 vb.) sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kaldırır, çok iyi olmasa da hala 1080p için ideal bir sistem.

1080p Ultra detaylarda çoğu oyunu oynatıyor hocam. Özellikle Warzone gibi oyunlarda grafikleri medium da tutarak bayağı yüksek FPS değerlerini görebilirsiniz. İleriki dönemde çıkacak AAA oyunlarda (GTA 6 vb.) Sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Valorant'ta 165 Hz oynayamıyorum bir sıkıntı olabilir mi?

1080P ultra detaylarda çoğu oyunu oynatıyor hocam. Özellikle Warzone gibi oyunlarda grafikleri medium da tutarak bayağı yüksek FPS değerlerini görebilirsiniz. İleriki dönem de çıkacak AAA oyunlarda (GTA 6 vb.) sıkıntı yaşayabilirsiniz.

Neden beğenmedim attınız hocam? Konu sahibi her oyunu mükemmel şekilde oynayabilir miyim diye sormamış. Bir kaç yıl içinde çıkan oyunları 35-50 FPS arası ultra da oynatıyor bazı oyunlar da 60'ı da görüyor. Ultra da oynamaz medium-high grafikte daha yüksek FPS alır, onun tercihi ben değerleri söyledim.

165 Hz oynayamıyorum derken hocam, oyun o kadar FPS'yi mi vermiyor yoksa monitörün Hz'si ile eşitlenmiyor mu?

Neden beğenmedim attınız hocam? Konu sahibi her oyunu mükemmel şekilde oynayabilir miyim diye sormamış. Birkaç yıl içinde çıkan oyunları 35-50 FPS arası ultrada oynatıyor bazı oyunlarda 60'ı da görüyor. Ultrada oynamaz medium-high grafikte daha yüksek FPS alır onun tercihi ben değerleri söyledim.

165 Hz oynayamıyorum derken hocam, oyun o kadar FPS'yi mi vermiyor yoksa monitörün Hz'si ile eşitlenmiyor mu?

165 FPS altına düştüğünde kasıyor eskiden 300 FPS alırken artık 200 zor goruyor 165 Hz monitörü 144 kullanıyorum.

o işlemci ve ekran kartı ile low ayarlarda 150-180 FPS normal.
165 FPS altına düştüğünde kasıyor eskiden 300 FPS alırken artık 200 zor goruyor 165 Hz monitörü 144 kullanıyorum.
Kasıyordan kastınız anlık drop mu giriyor yoksa oyun 30 FPS gibi mi oluyor ve ping değeriniz iyi değil mi?

O işlemci ve ekran kartı ile Low ayarlarda 150-180 FPS normal.

Kasıyordan kastınız anlık drop mu giriyor yoksa oyun 30 FPS gibi mi oluyor ve ping değeriniz iyi değil mi?

Pingim 7 bir anlık sanki 10 FPS gibi oluyor fakat görüntü öyle oluyor FPS normal kalıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı