i5 11400F için anakart önerisi

Daha fazla  
Merhaba anakartımın pinleri koptuğu için yeni anakart almak durumundayım.
İşlemcim i5 11400F.
Belleklerim GeIL EVO X II 3200MHz.
Ekran kartım 3060 Ti.
Kasam mini Tower olarak geçiyor Cooler Master MB311l.

Bütçe olarak ne kadar uygun olur ise o kadar iyi benim için. NVMe M.2 desteği olur ise çok sevinirim. Bundan önceki kullandığım model ASUS Prime H510M-K idi. Çok kalitesiz olduğunu söyleyebilirim pinine peçete takıldı ve koptu.

Pahalı gelirse:

Pahalı gelirse:
510 serisi çok kalitesiz geldi. Aralarında 300-400 oynuyor 560 serisi almak daha mantıklı gibi. Ama asrock nasıl bir markadır bilemedim hocam aydınlatabilir misiniz ?
Herhangi bir H510-B560 anakart işinizi görecektir. Elimde sıfır MSI B560M PRO-E mevcut, ilgilenirseniz söyleyebilirsiniz.
Fiyatı nedir hocam

Başka önerileriniz var ise çok sevinirim. Ben ASRock kullanırım ama satacağım zaman Türk insanında sadece MSI ASUS Gigabyte takıntısı olduğu için zor olur. Yine bu markaların uygun fiyatlı B560 anakartı mevcut mudur? Tekrardan H510 serisi almak istemiyorum :(

Başka önerileriniz var ise çok sevinirim. Ben ASRock kullanırım ama satacağım zaman Türk insanında sadece MSI ASUS Gigabyte takıntısı olduğu için zor olur. Yine bu markaların uygun fiyatlı B560 anakartı mevcut mudur? Tekrardan H510 serisi almak istemiyorum :(

Alabilirsen B560M Pro VDH. İndirimden kapabilirsin.

Yine bir indirimle alabileceğin B560M Pro var.

B560M Pro-e'ye kolay kolay düşme çok giriş seviyesi bir kart. Yukarıdaki seçenekler çok daha iyidir.
ARGB portları yok, 1 tane M.2 slotu var ve M.2 Shield yok. Soğutma olarak kötü bir kart.

Alabilirsen B560M Pro VDH. İndirimden kapabilirsin.

Yine bir indirimle alabileceğin B560M Pro var.

B560M Pro-e'ye kolay kolay düşme çok giriş seviyesi bir kart. Yukarıdaki seçenekler çok daha iyidir.
ARGB portları yok, 1 tane M.2 slotu var ve M.2 Shield yok. Soğutma olarak kötü bir kart.
Yukarıda ki önerilerden olan Asrock markasını önerir misiniz peki ?

Yeni konular

Geri
Yukarı