i5 11400F için ekran kartı önerisi

Bütçe
8500TL

trysermyth

Decapat
Daha fazla  
  • ASUS Prime H510M-E
  • Kingston Fury Beast (2x8)
  • 650W Corsair VS650.
  • Corsair Carbide Spec Delta.
  • T-Force siren GD240e ARGB 240mm soğutma.
  • i5 11400F.
Bu sistem için 8500TL bütçe ile hangi ekran kartlarını önerirsiniz? AMD'de yaşadığım tecrübelerden dolayı NVIDIA kart olmasını tercih ederim. Fakat süper Uber duber fiyatı varsa AMD'de olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
  • ASUS Prime H510M-E
  • Kingston Fury Beast (2x8)
  • 650W Corsair VS650.
  • Corsair Carbide Spec Delta.
  • T-Force siren GD240e ARGB 240mm soğutma.
  • i5 11400F.
Bu sistem için 8500TL bütçe ile hangi ekran kartlarını önerirsiniz? AMD'de yaşadığım tecrübelerden dolayı NVIDIA kart olmasını tercih ederim. Fakat süper Uber duber fiyatı varsa AMD'de olabilir.
XFX Speedster QICK 319 AMD Radeon RX 6700 XT Black RX-67XTYPBDP 12GB GDDR6 192Bit DX12 Gaming (Oyuncu) Ekran Kartı - incehesap.com 3070 Rakibidir.

Bu kartın swift modeli biraz daha modern duruyor aralarında bir fark var mıdır?
XFX Swift serisinin bazı kartlarında ısınma sorunu vardı, hangisi olduğunu hatırlayamadığım için garantiye almak istedim. Ama biraz araştırıp alabilirsiniz. Ve fiyatla orantılı olarak soğutma daha iyi.

QICK'in soğutması daha iyi bugün geldi kargodan ve dün sipariş etmiştim.
XFX Swift serisinin bazı kartlarında ısınma sorunu vardı, hangisi olduğunu hatırlayamadığım için garantiye almak istedim. Ama biraz araştırıp alabilirsiniz. Ve fiyatla orantılı olarak soğutma daha iyi.
Peki 650W PSU yeterli olur mu bu kart için?

Bir de en çok korktuğum olay kasaya sığar mı? bildiğim kadarıyla corsair spec delta'da 330MM sınır boy. ve bu kart 330MM.

Geri
Yukarı