i5 11400F için soğutucu önerisi

uwzex

Decapat
Daha fazla  
Anakart
B560 TORPEDO
i5 11400F kullanıyorum stok soğutucuyla 90 dereceyi görüyor soğutucu önerebilir misiniz?

i5 11400F kullanıyorum stok soğutucuyla 90 dereceyi görüyor soğutucu önerebilir misiniz?

Hocam 90 dereceye çıkacak kadar ne yapıyorsunuz bende de aynı işlemci aynı stok fan var hiçbir oyunda o kadar ısındığını görmedim.

Arkadaşlar nasıl 90-95'e çıkabiliyor stok fanla benim işlemcim en fazla 70-75 gördüm kullandığım kasa MSI Vampiric 100R egzoz fanla birlikte toplam 2 fan var hava akışı kötü benim bile 70-75 de geziyorken sizinki nasıl 90-95 arası geziyor overclock falan mı yaptınız.

Bütçeniz ne kadar 900-1000 arası ise AG400 öneririm
DeepCool AG400 İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ARGB'siz.

DeepCool AG400 ARGB İşlemci Soğutucu Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe ARGB'li.

Ama SE214XT de alınabilir aralarında çok bir fark olacağını sanmıyorum.

Hocam 90 dereceye çıkacak kadar ne yapıyorsunuz bende de aynı işlemci aynı stok fan var hiçbir oyunda o kadar ısındığını görmedim.

Hocam bilmiyorum ki normal oyunda 90 derece 85 derece oluyor FiveM falan oynuyorum.

Aynı işlemci bende de var bunu aldım yağ gibi sıkıntısız.

Çok pahalı.

Hocam bilmiyorum ki normal oyunda 90 derece 85 derece oluyor FiveM falan oynuyorum.

Çok pahalı.

Attıklarıma bakabilirsiniz hocam acaba termal macunu yanlış sürülmüş veya çok az sürülmüş olabilir mi?

Yeni konular

Geri
Yukarı