i5 11400F nasıldır?

İyidir, eğer temiz kullanırsanız sizi 3 - 4 sene götürür.

Gayet güzel bir işlemci ama güç limitini kaldırabilen bir anakartla kullanman lazım.

İncelememizi izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

İyidir, eğer temiz kullanırsanız sizi 3 - 4 sene götürür.
Teşekkür ederim yardımınız için.
Gayet güzel bir işlemci ama güç limitini kaldırabilen bir anakartla kullanman lazım.

İncelememizi izleyebilirsiniz:

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Teşekkür ederim bakayım.

Paran çok ve en iyisini almak istiyorsan RYZEN-INTEL arasında seçim yapabilirsin ama kısıtlı bütçeler için RYZEN serisini tavsiye ederim çünkü ileride işlemciyi yükseltmek istediğinde anakartını yükseltmek zorunda kalmayacaksın, daha yüksek RAM MHZ değerleri alacaksın, OVERCLOCK yapabileceksin ve aynı paraya çok daha iyi performans hatta daha düşük paraya daha iyi performans alacaksın...

Paran çok ve en iyisini almak istiyorsan RYZEN-INTEL arasında seçim yapabilirsin ama kısıtlı bütçeler için RYZEN serisini tavsiye ederim çünkü ileride işlemciyi yükseltmek istediğinde anakartını yükseltmek zorunda kalmayacaksın, daha yüksek RAM MHZ değerleri alacaksın, OVERCLOCK yapabileceksin ve aynı paraya çok daha iyi performans hatta daha düşük paraya daha iyi performans alacaksın...
Hangisini önerirsiniz bana AMD den mesela?

Benim tavsiyelerim bunlar;

Anakart tavsiyesi;

Anakart için bütçe belirtirsen anakart tavsiyesi de verebilirim.

Anakart tavsiyesi;

Tam anlamıyorum sistem ekipmanlarından vs ama toplam bütçe 13 bin.Vga bir monitörüm var onu kullanacağım dan şimdilik monitörde almayacağım.Ssd HDD vs gibi ekipmanlar var.

Anakart tavsiyesi;

Baya seçenek var çok sağol.

Yeni konular

Geri
Yukarı