i5 11400F - RTX 3060 sisteme oyun önerisi

yiğiitt

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16 GB
Ekran kartı
NVIDIA RTX 3060 12 GB
İşlemci
Intel i5 11400F
Merhaba, bilgisayar alayım her şeyi oynarım diyordum. bilgisayarımı aldım, birkaç tane oyun oynadım daha da geziniyorum. etrafta düzgün oyun pek görmedim, forumlara baktım oyun tavsiyelerine öneriler hep aynı oyunlar. God of War, Dying Light 2, Last of Us, Bannerlord falan. Gerçekten güzel oyun tavsiyeniz varsa yazarsanız çok güzel olur teşekkürler.

Metro
Cyberpunk
Detroit
COD Black Ops
COD Modern Warfare
COD Ghost
COD Advanced Warfare
Cod Infinite Warfare
GTA 4
GTA 5
Nier Automata (anime uyarlaması da var.)
Battlefield 4
Battlefield Hardline
Battlefield 1
Titanfall 2

Metro ve Witcher serilerinin kitaplarını okumanı öneririm.

Metro.
Cyberpunk.
Detroit.
CoD Black Ops.
CoD Modern Warfare.
CoD ghost.
CoD Advanced warfare.
CoD ınfinite warfare.
GTA 4
GTA 5
NieR:Automata (anime uyarlaması da var.)
Battlefield 4
Battlefield Hardline.
Battlefield 1
Titanfall 2

Metro ve Witcher serilerinin kitaplarını okumanı öneririm.

CoD serisi çok yer kaplıyor ve hikayesi çok kısa, GTA 5 oynadım sevmedim GTA 4 oynucağımı sanmıyorum. Battlefield serisi çok yer kaplıyor ve hikayesi çok kısa Online için yapılmış oyunlar.
Önerileriniz için teşekkür ederim.

CoD serisi çok yer kaplıyor ve hikayesi çok kısa, GTA 5 oynadım sevmedim GTA 4 oynucağımı sanmıyorum. Battlefield serisi çok yer kaplıyor ve hikayesi çok kısa Online için yapılmış oyunlar.
Önerileriniz için teşekkür ederim.
İyi oyun oynamak istiyorum dersen depolamayı gözden cıkaracaksın, elden bir şey gelmez.
Yine de en kötü Metro serisini okumanı öneririm.

Titanfall 2 indirimde, Witcher ve Dark Souls serisine göz atabilirsiniz. ELDEN RING'de çok iyidir, çok oyunculu için Battlefield serisine bakabilirsiniz.

Witcher 3 her yerinden içerik fışkırıyor 70 saat oynadım daha hikaye bitmedi ayrıca 2 büyük DLC'si var oyunun süresi uzasın dersen onları da alabilirsin.

Yeni konular

Geri
Yukarı