i5 11400F sıcaklık düşmesi için ne yapılabilir?

fpsimi 80 sabit kullanıyorum büyük ihtimal ondan olabilir frenkans lar da 4000-4300 arası değişiyor şimdi baktım
@Emma Stone GTA V FiveM değerleri bu şekilde bi sorun varmı sence ayarları çok yüksekte kullanmıyorum fps değeri yüksek olması için vs.

Son düzenleme:
@ReavenCache Yok gibi gözüküyor. Test etmek için ayarları fulleyebilirsin. Ekran kartını zorlamak açısından.

@ReavenCache yok gibi gözüküyor. Test etmek için ayarları fulleyebilirsin. Ekran kartını zorlamak açısından.

Benim sıcaklık neden düşük stok soğutucuyla cidden anlamadım bazen yanlış mı gösteriyor diye şüphelenmiyorum değil öyle bir şey olmaz değil mi?

Turbo boost kapatmaktan başka çaresi yok. Turbo boost'suz da öyle rahatsız edecek performans kaybı yaşanmaz ve sıcaklıklar 25-30 derece düşer. Kule tipi veya görüntüsü hoşuma gitmiyor dersen kesinlikle 240'lık sıvı soğutucu almak gerekir. Cehennem gibi yanan bir işlemcidir kendisi.

Programın adı: Throttlestop. Her pc kapatıp açılınca tekrar turbo boost'u kapatmanız gerekiyor bilginize.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için çerezleri kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…