i5 11400F sistem nasıl?

methz

Hectopat
Yer
Ascent
Daha fazla  
Merhaba, aşağıdaki gibi bir sistem topladım. Uyumlu değil dediğiniz, bunu alma şunu al dediğiniz veya bunu boşuna almışsın dediğiniz şeyler var mı? Teşekkürler.

Ekran kartı ve monitöre karar vermedim. Gaming gecesinden bir şeyler koparmaya çalışacağım. Ekran kartını idarelik alıp daha sonra yükselteceğim. Monitör öneriniz varsa beklerim.

Asus PRIME B560-PLUS Intel LGA1200 DDR4 ATX Anakart Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Intel i5-11400F Altı Çekirdek 2.60 GHz İşlemci Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
Kingston HyperX Fury 16 GB (2x8) 3200 MHz DDR4 C16 HX432C16FB3K2/16 Ram Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
High Power Performance Gold GD HP1-J600GD-F12S 600 W Power Supply Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
MSI Mag Forge 100M, Temperli Cam, 2X Rgb Fan, 1X 120Mm Fan Atx Gaming Bilgisayar Kasası: Amazon.com.tr

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyumlu, ama SSD, PSU ve kasa fiyatını hak etmiyor.
Ekran kartı olarak elinizdekini kullanın, sonra değiştirirsiniz.

Uyumlu, ama SSD, PSU ve kasa fiyatını hak etmiyor.
Ekran kartı olarak elinizdekini kullanın, sonra değiştirirsiniz.
Kendim için yazmadım hocam. Arkadaşım adına topluyorum. Kendisi laptop kullanıyor. SSD çoktan alındı, bir şey yapamıyoruz maalesef.
Kasaya baktım, daha iyi olduğuna emin misiniz? Eğer eminseniz bunu ekliyorum listeye.
PSU'ya 850 TL vermek istemiyorum açıkçası, bütçe kısıtlı. Eğer bütçe daha da yetmezse CV650 almayı düşünüyoruz hatta. Başka öneriniz var mı?

Kendim için yazmadım hocam. Arkadaşım adına topluyorum. Kendisi laptop kullanıyor. SSD çoktan alındı, bir şey yapamıyoruz maalesef.
Kasaya baktım, daha iyi olduğuna emin misiniz? Eğer eminseniz bunu ekliyorum listeye.
PSU'ya 850 TL vermek istemiyorum açıkçası, bütçe kısıtlı. Eğer bütçe daha da yetmezse CV650 almayı düşünüyoruz hatta. Başka öneriniz var mı?
Hocam ben 100M kullanıyorum gayet memnunum incehesapta indirim oluyor kasayı oradan 450TL'ye aldım

Geri
Yukarı