i5-11400F sistemde Windows 11 geçmek mantıklı mı?

midilli

Centipat
Selamünaleyküm arkadaşlar. Ben Windows 10'da mikrofon ve kulaklık sorunu yaşıyorum Realtek Audio durmadan iptal ediyor bu format atmadan önce yoktu fakat format attıktan sonra oldu. Ben de Windows 11 geçmeye karar verdim sizce mantıklı mı?

• i5 11400F.
  • GTX 1650.
  • 480GB M.2 SSD.
  • 520GB SSD.
  • 5TB hard disk.
  • 8*2 Corsair Vengeance Pro RAM.
  • 240Hz 21inç monitör.

Sistemsel olarak rahat rahat kullanırsınız ama Windows 11 kullanan biri olarak Windows 10'da kalmanın daha mantıklı olduğunu söyleyebilirim. Özellikle optimizasyon konusunda Windows 10, 11'e göre daha iyi bence. Windows 10'da CPU kullanımı boşta yüzde 1di Win 11 geçince 7-8lere kadar çıkar oldu.

Hala buglar var diyorlar ama eskiye kıyasla daha kullanılır bem olsam 10 da kalırım ama sen istersen gecebilirsin. Bu arada bir şey kafama takıldı da bütün parçaların çok güçlü ama ekran kartın zayıf kalıyor niye böyle yaptın?

Hala buglar var diyorlar ama eskiye kıyasla daha kullanılır bem olsam 10 da kalırım ama sen istersen gecebilirsin. Bu arada bir şey kafama takıldı da bütün parçaların çok güçlü ama ekran kartın zayıf kalıyor niye böyle yaptın?

Biraz cahilim 2060 stoku bittiği için direk hiç düşmeden aldım fakat yakın zamanda 1660 Super'e geçeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı