i5 11400F Valorant'ta 70 FPS veriyor

formalimdipseps

Femtopat
Daha fazla  
Valorant'ta başlarda 220-250 FPS arası alırken bir anda birgünde FPS'im 70-100 arasına düştü ve yükselmiyor.

Sistem: RTX3060 i511400F 16 GB RAM.
Not: Wireless kulaklığa geçtim ama bu kadar FPS düşüreceğini sanmıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta başlarda 220-250 FPS arası alırken bir anda birgünde FPS'im 70-100 arasına düştü ve yükselmiyor.

Sistem: RTX3060 i511400F 16 GB RAM.
Not: Wireless kulaklığa geçtim ama bu kadar FPS düşüreceğini sanmıyorum.

NVIDIA'nin uygulamasından güç tasarrufu vb. modlar seçilebiliyorsa ona bir bak derim AMD de öyle. Driverlari, BIOS'u güncelleyip deneyin.

NVIDIA'nin uygulamasından güç tasarrufu vb. modlar seçilebiliyorsa ona bir bak derim AMD de öyle. Driverlari, BIOS'u güncelleyip deneyin.

NVIDIA uygulamasında güç modu seçme gibi bir özellik yok ama NVIDIA denetim masasında her şey yüksek performansa odaklı.

Ama BIOS'u nereden güncelleyecegimi bilmedigimden BIOS ayarlarını yapamıyorum RAM hızı vs.

Son düzenleme:
NVIDIA uygulamasında güç modu seçme gibi bir özellik yok ama NVIDIA denetim masasında her şey yüksek performansa odaklı.

Ama BIOS'u nereden güncelleyecegimi bilmedigimden BIOS ayarlarını yapamıyorum RAM hızı vs.

Hocam Google'ya "anakart marka model BIOS Update" öyle yapın bir de XMP açmanızı öneririm.

Geri
Yukarı