i5 11400F ve ASUS B560M-K için soğutma önerisi

drelzem

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba. GameGaraj'dan resimde görülen sistemi aldım. Anladığım kadarıyla stok fan yollamayacaklar.
Bu sistem ile uyumlu hava soğutucu öneriniz nedir? Aynı şekilde bu sistem ile uyumlu sıvı soğutucu öneriniz nedir?
Sizden ricam hem F/P hem de ileriye yönelik ayrı öneri sunarsanız sevinirim. Herkese hayırlı pazarlar.

Intel Core i5 11400F 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P × 1
Asus PRIME B560M-K S+V+GL 1200p × 1
Palit RTX 3050 DUAL 8GB 128Bit GDDR6(LHR) × 1
Crucial Ballistix 16GB 3600MHz DDR4 CL18 × 1
Kingston SNVS/500G 500GB SSD m.2 NVMe 2100/1700 × 1
GameGaraj Leo Siyah Tempered Glass 650W 80+Bronze Mid Tower Kasa × 1

axxxxxxxxxxxx2.png

Son düzenleyen: Moderatör:
@drelzem bir fan takıp göndermek zorundalar. Hazır sistemlerde dahili işlemci soğutucusu her zamn olur.
Sitesinde "Sistemde kullanılan İşlemci, RAM, Depolama birimleri TRAY ve BULK modellerdir (Çoklu paketlerde gelmekte olup, tekli olarak kutusu bulunmamaktadır. Hiçbir özellik farkı bulunmamaktadır). Tray/bulk işlemcilerde stok fan bulunmadığı için ekstra fan gönderilmeyecektir. Diğer tüm sistem bileşenleri gibi minimum 2 yıl garantisi bulunmaktadır." yazıyor.Ben de tereddüte düştüm ,stok fansız yollamazlar inşallah.
İd-cooling se224 kule tipi soğutucu fiyat performans ürünüdür bizzat kullanıyorum.
Teşekkür ederim inceleyeceğim.

Merhaba. GameGaraj'dan resimde görülen sistemi aldım. Anladığım kadarıyla stok fan yollamayacaklar.
Bu sistem ile uyumlu hava soğutucu öneriniz nedir? Aynı şekilde bu sistem ile uyumlu sıvı soğutucu öneriniz nedir?
Sizden ricam hem F/P hem de ileriye yönelik ayrı öneri sunarsanız sevinirim. Herkese hayırlı pazarlar.

Intel Core i5 11400F 2.6 GHz 4.4 GHz 12MB LGA1200P × 1
Asus PRIME B560M-K S+V+GL 1200p × 1
Palit RTX 3050 DUAL 8GB 128Bit GDDR6(LHR) × 1
Crucial Ballistix 16GB 3600MHz DDR4 CL18 × 1
Kingston SNVS/500G 500GB SSD m.2 NVMe 2100/1700 × 1
GameGaraj Leo Siyah Tempered Glass 650W 80+Bronze Mid Tower Kasa × 1

Eki Görüntüle 1297050

Hocam merhabalar bende bir sistem toplayacağım acaba sistemin hakkında bilgi alabilir miyim memnun musun kasma donma darboğaz sorunu var mı anakarttan memnun musun?

Hocam merhabalar bende bir sistem toplayacağım acaba sistemin hakkında bilgi alabilir miyim memnun musun kasma donma darboğaz sorunu var mı anakarttan memnun musun?

Gayet memnunum. Kasma, darboğaz vs olmadı. Stok fan yetmiyor işlemciye, ben de ID- Cooling SE-224-XT aldım ve şimdi gayet serin işlemci. Anakart da iyi, ikinci M.2 SSD desteği de var.

Bende işlemciye farklı bir soğutucu düşünüyordum. Sıvı soğutucu almak istiyordum ama senin dediğine göre o soğutucu da iyi.
Senin sistemin hemen hemen aynısı topladım sadece ekran kartı farklı.

Bende işlemciye farklı bir soğutucu düşünüyordum. Sıvı soğutucu almak istiyordum ama senin dediğine göre o soğutucu da iyi.
Senin sistemin hemen hemen aynısı topladım sadece ekran kartı farklı.
Ben araştırdım, sıvı soğutucu gereksiz dediler. Kule tipi en mantıklısı. Montaj da zor değil bu modelde.

Yeni konular

Geri
Yukarı