i5-11400H laptopa 2. diski takınca çok yavaşladı

berke yaracıer

Kilopat
Daha fazla  
SSD veya HDD modeli
crucial 500 gb m2,1 tb wd hdd
Monster Abra A7 13.1 laptopum var. Alırken HDD taktırmamıştım ve dün HDD satın aldım. (1TB WD).hard diski taktığımdan beri Windows Explorer'da inanılmaz bir FPS düşüklüğü var. Herhangi bir oyunu açtıktan sonra alttaba attığımda bile Explorer Max 3-5 FPS oluyor. Arada bir Chrome kullanırken FPS çok düşüyor. Disk alıp taktım direk acaba eksik bir durum mu söz konusu. İşletim sistemim M.2'de kurulu. Hard diski takmadan önce bu tür bir sıkıntı söz konusu değildi. Acaba ne gibi bir sıkıntı söz konusu olabilir?oyunlarda da daha düşük fps alıyomuşum :/

Son düzenleme:
Monster Abra A7 13.1 laptopum var. Alırken HDD taktırmamıştım ve dün HDD satın aldım. (1TB WD).hard diski taktığımdan beri Windows Explorer'da inanılmaz bir FPS düşüklüğü var. Herhangi bir oyunu açtıktan sonra alttaba attığımda bile Explorer Max 3-5 FPS oluyor. Arada bir Chrome kullanırken FPS çok düşüyor. Disk alıp taktım direk acaba eksik bir durum mu söz konusu. İşletim sistemim M.2'de kurulu. Hard diski takmadan önce bu tür bir sıkıntı söz konusu değildi. Acaba ne gibi bir sıkıntı söz konusu olabilir?
Batarya tam yetmiyor olabilir belki şarjda kullanıp denermisiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı