i5 11400H RTX 3050 Ti laptopta CS2 kasıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Elthari0N

Femtopat
Daha fazla  
CS:GO'da rahat 200-300 FPS arası oynuyorum. CS 2'de donma ve kasma vb oluyor. Ayrıca ayarlar fulldeydi CS:GO'da.

16 GB
Laptop RTX 3050 Ti
11400H

Son düzenleyen: Moderatör:
Normal değil mi falan diyenler ne yaşıyor acaba? RDR2 mi bu kardeşim FPS oyunu, en çok optimizasyonun gerektiği bir tür. 200 FPS almama rağmen oyun 30Hz gibi bildiğiniz bozuk şekilde çıkarmışlar oyunu, ne yapalım bir CS2 oynamak için 4090 falan mı alalım haala oyunu savunanlar var ya.

Normal değil mi falan diyenler ne yaşıyor acaba? RDR2 mi bu kardeşim FPS oyunu, en çok optimizasyonun gerektiği bir tür. 200 FPS almama rağmen oyun 30Hz gibi bildiğiniz bozuk şekilde çıkarmışlar oyunu, ne yapalım bir CS2 oynamak için 4090 falan mı alalım haala oyunu savunanlar var ya.

Oyunu savunmuyorum ben Online oyunlardan nefret eden biriyim. Optimizasyon'u berbat o yüzden "normal değil mi?" yazdım. Firmalar bozmaya başladı iyice.

Ben de yakın kare hızlarını alırken 50 civarlarına kadar düşmeye başladı, güncelleme beklemekten başka çaremiz yok gibi duruyor 200 civarlarından 160a düşmeye razıydım da bu gereksiz seviyede oldu.

Geri
Yukarı