i5 11400h RTX 3050 Ti sistem Adobe Photoshop için uygun mu?

491279

Hectopat
Arkadaşlar selam,
Adobe Premier uygulamasını kullanıyordum ama efektler falan çoğalınca efektlerin geçişi sırasında kasmalar meydana geliyordu. Bu durum benim için çok can sıkıcı oluyor. Ayrıca Adobe Photoshop programına da başlayacaktım.
Peki Photoshop'ta da böyle kasmalar meydana gelir mi?

Sistemim;
  • i5 11400h.
  • RTX 3050 Ti.
  • 8x2 3200MHz.
  • 500GB SSD.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam sizi forumlarda birkaç kez gördüm, yanlış hatırlamıyorsam sanırım v17.2 Monster Notebook sahibisiniz. Bende 3050 olan v17.1 modeli var ben bugüne kadar herhangi bir kasma yaşamadım, sizin yaşayacağınızıda düşünmüyorum.

Sağolun hocam bu arada oyun içi sıcaklıklar ne durumda ?
8 aydır herhangi bir bakım vb birşey yapmadım performans modunda turbo boost acik halde 95-100 derecelere cikiyor, guc tasarrufunda 80'i gecmiyor. Güç tasarrufunda takılıyorum kasma yaşamadığım için.

Kısa zamanda termal macun değişimi yapıcam fakat altına hangi soğutucuyu alsam bilemiyorum.

8 aydır herhangi bir bakım vb birşey yapmadım performans modunda turbo boost acik halde 95-100 derecelere cikiyor, guc tasarrufunda 80'i gecmiyor. Güç tasarrufunda takılıyorum kasma yaşamadığım için.

Kısa zamanda termal macun değişimi yapıcam fakat altına hangi soğutucuyu alsam bilemiyorum.
Hocam cihazınıza bios güncellemesi yaptınız mı ?
Hocam cpu sıcaklıkları laptop için 1 2 derece fazla ama çoğu laptopta ortalama 90 derece
GPU sıcaklığı nasıl ?
Benimki sabit 86 oluyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı