Çözüldü i5 11400H RTX 3050 Ti sistem CS2 oynarken mavi ekran veriyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 11

manic

Femtopat
Daha fazla  
RAM
Samsung 16GB (8*2) DDR4 3200 1600MHz
SSD veya HDD modeli
SAMSUNG_MZVL4512 M2 512GB SSD
Ekran kartı
RTX3050 TI Max-Performance 4GB GDDR6 128-Bit
İşlemci
Intel® Tiger Lake Core™ i5-11400H 2.7GHz > 4.5GHz
Laptopa Windows 11 Pro 64 Bit'i yeni yükledim. CS2 oynarken bilgisayar mavi ekran verip kendini yeniden başlatıyor. Bilgisayarı aldığımda yaptığım stres testlerinde bir sıkıntı olmamıştı.

Minidump raporlarım bu şekilde: minidump

Yardımlarınızı bekliyorum.

@claus

Çözüm
GPU sürücünü DDU ile sil ve güncel sürücüleri yükle. Sonrada gelişmeleri bildir.
CS2'nin anti hile yazılımı klavye üreticinizin yazılımı yüzünden hilemsi bir şey yapmaya çalıştığınızı sanıyor muhtemelen. Bir ara makro tuşu olan fareler de Valorant'ta sorun çıkarıyordu, güncellemeyle çözmüşlerdi.

Monster Control Center yazılımını kaldırmayı, klavyeye bir ayar yaptıysanız geri almayı deneyebilirsiniz. Olmazsa başka bir konuda kayıt defteri ayarlarıyla çözüldüğünü gördüm, gerekirse benzer bir şeyler deneyebiliriz.

GPU sürücünü DDU ile sil ve güncel sürücüleri yükle. Sonrada gelişmeleri bildir.

Çözüm
Control Center'ı silip eski sürücüleri DDU ile kaldırıp güncellerini kurdum. 3 gündür mavi ekran hatası almıyorum. Dosyaları monster çözüm merkezi ile paylaştım, yeni bir control center sürümü gönderdiler ama o da işe yaramadı. Maalesef Abra A5 17.2 versiyon için henüz hatasız bir Control Center mevcut değil.
Yardımlarınız için teşekkürler🙏

Yeni konular

Geri
Yukarı