i5-11400H sistemde Windows 11'e geçilmeli mi?

Teşekkür ederim, sanırsam bir deneyeceğim bakalım yarın yada yarından sonra. Sıkıntılar vs. çıkarsa geri dönerim Windows 10'a.
Hocam sıkıntı çıkmaz da, pek bir fark yok Windows 10'a kıyasen. Açıkçası bu kadar sene sonra yeni bir Windows yapmaya karar verdiler ama sistemi etkileyen köklü bir şey yok. Android görünümü verip biraz da pencerelerin sivri kenarlarını eğik daire şeklinde yapıp piyasaya sürmüşler gibi. En azından biraz köklü değişiklik iyi olurdu. Ben Windows 11 kullanıyorum. Tek fark edebildiğim nokta açılış ve internette gezinme konusunda bir tık daha hızlı.

Evet öncelikle selamlar, an itibari ile Windows 11'e geçiş yapmış bulunmaktayım. Birkaç gün testlerini falan yapıp buraya Windows 11'e geçmeye düşünenler için son kez bir yazı yazacağım.

Bende tereddütteydim gerçekten stabil bir işletim sistemi.

Hemen yazayım, öncelikle gerçekten çok stabil ve hiçbir sıkıntı çıkarmıyor. Performans düşüşü vs. konularında tereddütte kalmayın. Ben Windows 10'a geri dönüş yaptım ancak geri dönüş yapmamın sebebi tamamen depolama sıkıntısı çekmem. Depolama konusunda sorununuz yoksa hiç düşünmeden geçmenizi öneririm.

Hemen yazayım, öncelikle gerçekten çok stabil ve hiçbir sıkıntı çıkarmıyor. Performans düşüşü vs. konularında tereddütte kalmayın. Ben Windows 10'a geri dönüş yaptım ancak geri dönüş yapmamın sebebi tamamen depolama sıkıntısı çekmem. Depolama konusunda sorununuz yoksa hiç düşünmeden geçmenizi öneririm.

win.old dosyalarını silseysin sıkıntı çekmezdin eski Win 10'da yüklü kalıyor ama yani çoktan geri dönmüşün.

Yeni konular

Geri
Yukarı