i5 11400H ve RTX 3050 Ti darboğaz olur mu?

Aynı vakitlerde almışız hocam.
hocam bende bişey var mesela oyun oynuyorum şarja takılı halde pili azalıyor bana verilen adaptör 120w bazı arkadaşlar adaptör ufak kalıyor diyor servise sordum o bir özellik diyorlar onda takıldım bende

Tamamdır hocam, RAM yükseltirseniz güzel olur.
aynen onu servise götürüp yaptırmayı düşünüyorum 1300 tl gibi ücret istediler garantiden feragat edemem vallahi vericez artık

hocam bende bişey var mesela oyun oynuyorum şarja takılı halde pili azalıyor bana verilen adaptör 120w bazı arkadaşlar adaptör ufak kalıyor diyor servise sordum o bir özellik diyorlar onda takıldım bende
Yok hocam benimki 135w öyle birşey olmadı hiç.

aynen onu servise götürüp yaptırmayı düşünüyorum 1300 tl gibi ücret istediler garantiden feragat edemem vallahi vericez artık
Benim cihaz lenovoda cihaza zarar vermediğim sürece yükseltme yapabiliyorum ve garanti devam ediyor.

b

Benim cihaz lenovoda cihaza zarar vermediğim sürece yükseltme yapabiliyorum ve garanti devam ediyor.
benimi keklediler anlamadım artık yüzde ellinin altına düşmüyormuş 60a kadar dolup geri azalıyor dendi burayada sormuştum da ikiye bölünmüş herkes bozuk diyen var sistemin özelliği diyen var

bende de aynı durum söz konusuda işte çekiniyorum nereden baksak ben taksam 500tlden fazla para bana kalıyor :D

Geri
Yukarı