i5 11500 Sistem ısınıyor

240mm soğutucu alsa me değişecek? Ekran kartı yok sistemde gidip sıvı soğutucuya o kadar para bayılmak aşırı saçma. Arkdaş da eğlenmemiş gayet net bir şekilde anlatmış olması gerekeni.
Kesinlikle katılıyorum...

:D Adam APU sistem kullanıyor kardeşim size ne sıvı soğutucuya ne kadar para verdiğinden. Sıvı soğutucu sorunu çözmez diyorlar yaw bir de :D Gece gece sarhoş millet... Evi değiştir kardeşim sen o sorununu çözer :D Yok yok Klima al klima...

:D Adam APU sistem kullanıyor kardeşim size ne sıvı soğutucuya ne kadar para verdiğinden. Sıvı soğutucu sorunu çözmez diyorlar yaw bir de :D Gece gece sarhoş millet... Evi değiştir kardeşim sen o sorununu çözer :D Yok yok Klima al klima...
Sorun da bu zaten hocam bilmiyorum size para nerden geliyor, ya da baba parası falan mı yiyorsunuz. Konu sahibi ilerde ekran kartı alacağını belirtmiş, piyasa bu durumdayken o kadar para verilmez APU sistemde sıvı soğutucuya. Ayrıca ekran kartı aldığında ısı problemini nasıl çözecek? Ekran kartına falan mı üzfeleyecksiniz siz konu sahibine yardımcı olması açısından? Ya da su falan mı dökeceksiniz? Aydınlatırsanız bizi seviniriz.

Hocam eglenebilir sikinti yapmayin hic hayat guzel🙂.
Odayi degistiremiyorum imkanim yok bu odada bu kasayi sogutmak icin 240ml bir sivi sogutucu alsam kasanin 1 fan yeri daha var ortada orayada bir fan alsam heralde benim sicaklik isi cozulur.
Sivi sogutucu ne alayim forumda cok konuya baktim kimi cooler master sesli calisir diyolar kimi msi onermis o da 1500 civarinda napsam bilemedim f/p bir urun almaliyim
Ekran kartlik bir isim de yokaslinda APU sistem gayet her iaimi goruyor.

Hocam eglenebilir sikinti yapmayin hic hayat guzel🙂.
Odayi degistiremiyorum imkanim yok bu odada bu kasayi sogutmak icin 240ml bir sivi sogutucu alsam kasanin 1 fan yeri daha var ortada orayada bir fan alsam heralde benim sicaklik isi cozulur.
Sivi sogutucu ne alayim forumda cok konuya baktim kimi cooler master sesli calisir diyolar kimi msi onermis o da 1500 civarinda napsam bilemedim f/p bir urun almaliyim
Ekran kartlik bir isim de yokaslinda APU sistem gayet her iaimi goruyor.

Geri
Yukarı