i5 11600K 1050 Ti darboğaz olur mu?

2060 fiyatlarından haberim yoktu bir bakayım dedim aynı fiyat.

İşlemci olarak 10400F kalsın ekran kartı için ileride 2060 alın 1660 ile aynı fiyat.

İşlemci olarak 10400F kalsın ekran kartı için ileride 2060 alın 1660 ile aynı fiyat.

Siz buradakiler anlamıyor derken çok iyi, bilmediğiniz konuda yorum yaparak arkadaşa yardımcı olmuyorsunuz, kötülük yapıyorsunuz.

Amacın yardım etmek olsaydı benden önce arkadaşa bütçesini zorlamayacak ileride yükseltme yapacağı ekran kartına uyumlu işlemci verirdin adam diyor 6K bütçem var oyun olarak Valorant world of tank vb oynuyorum sen 12400 al diyorsun ileride de 3060 tak asıl kötülüğü burada istemeyerek sen yapmış oluyorsun. Eğer birazcık olgunsan olayı tekrar baştan sona bir düşünürsün.

Son düzenleme:

Amacın yardım etmek olsaydı benden önce arkadaşa bütçesini zorlamayacak ileride yükseltme yapacağı ekran kartına uyumlu işlemci verirdin adam diyor 6K bütçem var oyun olarak Valorant world of tank vb oynuyorum sen 12400 al diyorsun ileride de 3060 tak asıl kötülüğü burada istemeyerek sen yapmış oluyorsun. Eğer birazcık olgunsan olayı tekrar baştan sona bir düşünürsün.

Arkadaş ileride ekran kartı yükselteceğim dediği için 12400F önerdim, lütfen arkadaşın yazdığı mesajları okuyun ve kendinizi daha fazla rezil etmeyin.

Şöyle bir karar vermek istiyorum 10400F ve RTX 2060 sizce nasıl olur?

RX 6600 olursa iyi olur.

Hocam neden bahsediyorum ben burada? RX 6600 alınması daha iyi olur. Hem daha yeni, hem RT desteği var, hem daha güçlü, hem daha az ısınıyor ve güç tüketiyor. Neyine direniyorsunuz burada? Yazılım sorunu falan da yok.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
yeter artık direnme.

Son düzenleme:
Hocam özür dileyerek soracağım lütfen bunu bir hakaret olarak algılamayın şizofren misiniz 6600'e tek bir laf bile etmedim emoji bile atmadım.

Hocam özür dileyerek soracağım lütfen bunu bir hakaret olarak algılamayın şizofren misiniz 6600'e tek bir laf bile etmedim emoji bile atmadım.

Daha önceden de 6600 önermemişsiniz niye durduk yere bu kadar söylemediğim bir şeye yüklendiniz? Bir de direnme falan demişsiniz cidden şüphelenmeye başladım.

Geri
Yukarı