i5-11600K nasıl bir işlemci?

Sayılabilir, 5600X yoksa ideal olacaktır. Sistem nedir?

Son düzenleme:
Açıkçası bir sistem yok sadece baktığım sistemlerde bu işlemci varda ondan bir bilgi almak istedim.
@Şevki1453 @Hououin Kyouma @Sir Benjamin @KeyN_N 5600X ile sistem fiyatları bayağı bir uçuk. i5-11600K işlemcili bir sistem alırsam çok fark olur mu 5600X'e karşı?

Oyundan oyuna değişir bu farklar, 11600K bazı oyunlarda 5600X ile aynı performansı gösterebiliyor. Bazılarında 2-3 FPS ile geçiyor bazılarında geri kalıyor veya eziliyor.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Videoyu bıraktım, zaman ayarlı, farklı sen gör istersen. 5600X daha iyi bir seçenek olabilir açıkçası, OC performansı da genellikle daha iyi 11600K'dan.

Tekli çekirdek performansı yakın sayılır 5600X'e, ufak farklarla geçebiliyor.

Fiyat farkına bağlı olarak karar verebiliriz.

Açıkçası bir sistem yok sadece baktığım sistemlerde bu işlemci varda ondan bir bilgi almak istedim.
@Şevki1453 @Hououin Kyouma @Sir Benjamin @KeyN_N 5600X ile sistem fiyatları baya bir uçuk. i5-11600k işlemcili bir sistem alırsam çok fark olur mu 5600X'e karşı?
Fiyat farkı fazlaysa gerek yok. Mimarisinin verimsizliği dışında 11600K kötü bir işlemci değil. Tabii bütçen dahilinde konu açıp öneride isteyebilirsin.

Geri
Yukarı